www.spearfishingalbania.com

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: www.spearfishingalbania.com

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: www.spearfishingalbania.com

Lejohen gocat?

Do te tregoj nje kurjozitet . Gocat (femrat) kane kapacitet me te madh per apne pasi muskujt e tyre nuk harxhojne oksigjen njesoj si meshkujt sepse jane me pak te zhvilluar. Pra gocat mund te jen me te suksesshme ne kete disipline.
 
Titulli: www.spearfishingalbania.com

Niveli i oksigjenimit tek une eshte 100%, dhe me zhytjen jam mire kshu qe do me pelqente te dija me shume se ca ndodh ketu ne Shqiperi.
 

PrettyGirlRock

Infinite∞
Titulli: www.spearfishingalbania.com

Do te tregoj nje kurjozitet . Gocat (femrat) kane kapacitet me te madh per apne pasi muskujt e tyre nuk harxhojne oksigjen njesoj si meshkujt sepse jane me pak te zhvilluar. Pra gocat mund te jen me te suksesshme ne kete disipline.

sa mire e nje trupin e femres haha :p
 

Endrra

VIP
Titulli: www.spearfishingalbania.com

Niveli i oksigjenimit tek une eshte 100%, dhe me zhytjen jam mire kshu qe do me pelqente te dija me shume se ca ndodh ketu ne Shqiperi.

Nese ke dhjame mer rendues plumbi se ndryshe pluskon ne siperfaqe lol
 
Titulli: www.spearfishingalbania.com

Ka teknike frymarrje zhytja ti shoqja Enderr te kesh dhjame me zor ec jo me te zhytesh po ik na boj noj caj kamumili anej nga mejhonia :p
 

Endrra

VIP
Titulli: www.spearfishingalbania.com

Une quhem endrra e jo Kamomila moj

Nejse lem manin te meret me guzhinen se sjam per ket pune une :p
 
Titulli: www.spearfishingalbania.com

Marrim ujin e perveluar e hedhim ne filxhan. Marrim bustinen e cajit e vendosim e lejme 3 min te mbyllur me pjaten e filxhanit dhe e pijme me pas me 1 luge mjalte.

E thjeshte fare. Lol
 

Endrra

VIP
Titulli: www.spearfishingalbania.com

Marrim ujin e perveluar e hedhim ne filxhan. Marrim bustinen e cajit e vendosim e lejme 3 min te mbyllur me pjaten e filxhanit dhe e pijme me pas me 1 luge mjalte.

E thjeshte fare. Lol

Uji ckonsistenc, ngjyre dhe shije ka ? Si dhe ne cmenyre perfitohet uji i perveluar ? Lol
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: www.spearfishingalbania.com

Per ne qe jemi me 2 pale sy te na rroje kallami :(
 
Top