Xhelozia e shenjave

Endrra

VIP
Sjam fare xheloze... nese shikoj qe anashkalohem... krahasohe....zhvleresohem...apo perdorem.. pa marre nje sqarim apo rreagim...ftohem.
Ne menyre graduale dhe radikale.
Urrej dramat dhe skenat e xhelozise.
Njeriu vec sa behet qesharak.
 

Endrra

VIP
Une jam binjaket dhe jam 100% xheloze per dashurin
Po pyes thjesht per te kuptuar..nese und dike dua.. pra qofte dhe shoqe.. do thote i dua te miren ..vetes dhe tjetrit.
Ne nje lidhje eshte besimi.
Nese do beheshe xheloze do thote skam besim tek tjetri..rrjedhshem tregon shenje inferioriteti ndaj vetes... keshtu e kuptoj une.
Pyes : pse krijohet xhelozi ather ?
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Xhelozia e tepert largon dashurine... ja merr frymen dhe e shkatarron pergjithmone.
 
Top