Xhevahir Sukaj eshte lojtar i Vllaznise

alfonci

Veri investigatio
Sulmuesi shkodran firmos për skuadrën “mëmë”

Nga Astrit Kurtaj

Sulmuesi shkodran Xhevahir Sukaj është përfundimisht lojtar i Vllaznisë fal akordit të gjetur midis presidentit Fushaj dhe skuadrës së Haxhetepes. Pas një periudhe aspak të këndshme të skuadra turke, tashmë Sukaj rikthehet te skuadra “mëmë”. Pritet që ditën e premte të zgjidhet dhe cështja e mbrojtësit Admir Teli, pasi edhe ky i fundit mund t’i afrohet Vllaznisë.

albaniasoccer.com
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Xhevahir Sukaj eshte lojtar i Vllaznise

Bravo vllaznia ky esht lojtar 1-sh
 
Top