Xho Bajden vs Donald Tramp

Xho Bajden vs Donald Tramp


  • Totali i votuesve
    18
15 000 ushtar per mbrojtjen e Kapitol.. me shume se ne luften e Irakut 🤦‍♀️

Une e kuptoj kshu...

Nje qeveri e sapo ardhur ne pushtet qe i friksohet popullit kaq shume sa ka rreshtuar 15 mije ushtar per te mbrojt capitol hill do t'thote qe nuk ka ardhur per ti sherbyer interesave te popullit te saj, por interesave te globalisteve dhe oligarkeve qe drejtojne sot boten.
 
Une e kuptoj kshu...

Nje qeveri e sapo ardhur ne pushtet qe i friksohet popullit kaq shume sa ka rreshtuar 15 mije ushtar per te mbrojt capitol hill do t'thote qe nuk ka ardhur per ti sherbyer interesave te popullit te saj, por interesave te globalisteve dhe oligarkeve qe drejtojne sot boten.
Une e kuptoj qe demokracia ka vdek me kohe.. dhe per kete sesht fajtor Trump
 
Lajm i mire per 11 milion emigrantet ilegal ne amerike, Biden u ka premtu leje qendrimi dhe letra.

Ti knojne at kongen tashi ....rrofte partia rrofte bideni se donaldi desh na theri 🤣🤣
 
Lajm i mire per 11 milion emigrantet ilegal ne amerike, Biden u ka premtu leje qendrimi dhe letra.

Ti knojne at kongen tashi ....rrofte partia rrofte bideni se donaldi desh na theri 🤣🤣
Kllouni vetem me Amerikano Latinet e kishte se pjesa tjeter e emigranteve i kane vazhduar rregullisht procedurat e ligjshmerishe se qendrimit ne Amerike.
 
Top