Xhudisti nga Rusia vetëm për 31 sekonda fiton të artën

Love

βeℓℓe â๓e
Xhudisti nga Rusia, Aslan Galstjan, ka fituar medaljen e artë në LO “Londra 2012” në kategorinë deri në 60 kilogramë në sportin e xhudos vetëm për 31 sekonda raporton koha.

Ai brenda kësaj kohe në finale ka triumfuar kundër japonezit Hiroaki Hiraoka.
Burimi: kohasport


rus.jpg
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Xhudisti nga Rusia vetëm për 31 sekonda fiton të artën

Bravo dhe ketij....
 
Top