• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zbardhet dokumenti final për Kryeministrat e BE: Maqedonia hap negociatat, Shqipëria shtyhet në 2020

Hartini

Well known member
Na la akoma ne pritje i biri i Brixhites ,
Emanueli , dhe dukej qe kishte kunj me Edin
sepse atij ju drejtua dhe jo popullit shqiptar .
 

Tomka

Anëtar i ri
Makronin duhet ta mirkuptojme , te shtrihesh dhe te gdhihesh cdo nate me nje 66 vjecare edhe une po t'isha do kisha thon i kom qr mu ne Shqiperi dhe Maqedoni veriore se kom halle tjera me te medhaja se hapja e negociatave. lol

Presim 2020 me shpresen qe ky 41 vjecar do i shkunde loqet diku qe mos na e qise ne inatin :p lol
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Makronin duhet ta mirkuptojme , te shtrihesh dhe te gdhihesh cdo nate me nje 66 vjecare edhe une po t'isha do kisha thon i kom qr mu ne Shqiperi dhe Maqedoni veriore se kom halle tjera me te medhaja se hapja e negociatave. lol

Presim 2020 me shpresen qe ky 41 vjecar do i shkunde loqet diku qe mos na e qise ne inatin :p lol
Keep waiting
 

MrCool

Lost
Evropa kurve ka qene dhe kurve do ngelet gjithmone, sidomos Franca e cila historikisht ka patur politika antishqiptare.

Por gjithsesi, fajin nuk duhet t'ja leme Evropes.

Punet i kemi MUT dhe per aq kohe sa shqiptaret nuk ndryshojne gjendjen e tyre, kot qe shpresojme per tu bashkuar me Evropen.
 
Top