Zbulohet gjithçka, ky është i dashuri 39-vjeçar i Rita Orës (FOTO)

Zbulohet gjithçka, ky është i dashuri 39-vjeçar i Rita Orës (FOTO)
1596108590571.png


Rita Ora iu bashkua të dashurit të ri Romain Gavras të enjten, ndërsa çifti lundroi Mesdheun me miqtë gjatë qëndrimit të tyre në Ibiza.Dhe ata dukeshin mjaft të lumtur, ndërsa hipën në një anije të vogël për një lundrim piktoresk afër vijës bregdetare të Ibiza-s.

Udhëtimi vjen pasi mediat e huaja zbuluan se bukuroshja shqiptare kishte nisur një lidhje me regjisorin e videove muzikore Romain, 39 vjeç.

Çifti i ri u fotografua për herë të parë bashkë, kur po ktheheshin në shtëpinë e saj në Londër në orët e para të mëngjesit të së shtunës pas një nate feste.

-640-0-5f22ad40cbb6b.jpg

-640-0-5f22ad40f1af3.jpg
-640-0-5f22ad4122cf7.jpg

-640-0-5f22ad41478d9.jpg

-640-0-5f22ad418c3be.jpg

-640-0-5f22ad41f3acf.jpg
g.shqip
 

Attachments

 • -640-0-5f22ad40f1af3.jpg
  -640-0-5f22ad40f1af3.jpg
  116.2 KB · Shikime: 0
 • -640-0-5f22ad41f3acf.jpg
  -640-0-5f22ad41f3acf.jpg
  77.8 KB · Shikime: 0
 • -640-0-5f22ad418c3be.jpg
  -640-0-5f22ad418c3be.jpg
  75.3 KB · Shikime: 0
 • -640-0-5f22ad40cbb6b.jpg
  -640-0-5f22ad40cbb6b.jpg
  74.3 KB · Shikime: 0
 • -640-0-5f22ad4122cf7.jpg
  -640-0-5f22ad4122cf7.jpg
  71.2 KB · Shikime: 0
 • -640-0-5f22ad40f1af3.jpg
  -640-0-5f22ad40f1af3.jpg
  116.2 KB · Shikime: 0
 • -640-0-5f22ad40cbb6b.jpg
  -640-0-5f22ad40cbb6b.jpg
  74.3 KB · Shikime: 0
 • -640-0-5f22ad41f3acf.jpg
  -640-0-5f22ad41f3acf.jpg
  77.8 KB · Shikime: 0
 • -640-0-5f22ad418c3be.jpg
  -640-0-5f22ad418c3be.jpg
  75.3 KB · Shikime: 0
 • -640-0-5f22ad41478d9.jpg
  -640-0-5f22ad41478d9.jpg
  94.1 KB · Shikime: 0
 • -640-0-5f22ad4122cf7.jpg
  -640-0-5f22ad4122cf7.jpg
  71.2 KB · Shikime: 0
 • -640-0-5f22ad41478d9.jpg
  -640-0-5f22ad41478d9.jpg
  94.1 KB · Shikime: 0
Top