Zbuloje sa i pasur je (Global Rich List)

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Zbuloje sa i pasur je (Global Rich List)

You’re in the top
18.40%
richest people in the world by income.

That makes you the
1,104,292,295th
richest person on earth by income.

yy sa i pasur :p. E forta ishte se nvend te shkruaja Annual income shkrova monthly dhe kur i dhash enter me pyeti: Are you sure? hahaha
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Zbuloje sa i pasur je (Global Rich List)

ka i problem me ne nga Shqiperia, se sdime ti shkrujme lek te reja apo te vjetra?

tashi me te dyja opsionet, si te reja si te vjetra , me doli njehere on top, e njehere second top lol

futja kot
 

Aki

misfit
Titulli: Zbuloje sa i pasur je (Global Rich List)

Dihet kush e provon testin, kta qe kan lek :p
Ja une fukara psh se bej fare :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Zbuloje sa i pasur je (Global Rich List)

ok then e du nje bilet per ne Kili :p

ku me keni rene per pjese ju njerez me pretendime kaq te medhaja....pupupu....Asnje qe kenaqet me pak...duhet me i zgjedh robte si veten lol
 
Top