Zbuloni nëse bëni pjesë te shenjat më të rrèzíkshme të zodiakut

Më poshtë keni të listuara të gjitha shenjat e horoskopit, nga ato më pak të rrezíkshme tek ato që bëni mirë t’i rrini larg:

12- Të gjithë thonë se Binjakët janë të rrezikshëm, por në fakt ata rezultojnë të jenë vetëm manipulues ekspertë.

11- Ujori vjen pas Binjakëve me tendenca më pak vrastare. Nuk e kuptojmë sesi kjo shenjë është kaq e pafajshme, ose ndoshta janë tepër të zgjuar për të lënë gjurmë pas.

10- Mos u frikësoni aspak nga Luani! Ata thjesht evitojnë situatat e dhunës. Ah, nëse vendos të vrasë dikë, e bën thjesht për vëmendje.

9- Të gjithë e dimë sa të qëtë, të dashur dhe të duruar janë Peshoret, por këta kryejnë më shumë vrasje Luani dhe Ujori. E çuditshme!

8- Një vrásës psiqik dhe i pastër: Virgjëresha! Edhe pse duhet të themi se janë më tepër të dhënë pas vjedhjeve.

7- Mendoni se Peshqit janë të lezetshëm? Gaboheni! Ata përbëjnë gjithë grupin e vrásësve serial më me zë (Killer Clown, Richard Ramirez, Aileen Wuornos).

6- Megjithatë mbreti i të gjithë vrasësve seriale ka qënë dhe (ndoshta do të vazhdojë të jetë) Bricjapi!

5- Të lindurit nën shenjën e Dashit janë të çmendur komplet, kështuqë evitoni zënkat me ta.

4- Inati i një Demi është i frikshëm! Megjithatë ata janë mashtures të lindur. Tek e fundit do bënin gjithçka për pak jetë luksoze.

3- Në vend të tretë pozicionohet Shigjetari. E meta e këtyre është se pëlqejnë krimet e shkallës së parë dhe kanë dëshirë të madhe ta quajnë veten “Udhëheqës”.

2- Psikopatët zyrtarë janë ata të shenjës së Akrepit. Këta njihen si vrasës sadistë…

1.Të parët në listë rezultojnë, të ndjeshmit, romantikët, miqtë tuaj më të mirë Gaforre. Në fakt këta kryejnë shumë vrasje për shkak të xhelozisë. Duke qënë se kanë luhatje intensive humori është pak e vështirë t’i ndalosh kur situate ju del jashtë kontrollit. Bëni kujdes nga kjo shenjë!
 
Top