Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Helloooo

Edha una me loje te re.
Zgjidhni nje nga keto syte qe jane ketu dhe me vone do ju sjelle ca personifikojne :D.. Nuk i sjell tani dometheniet se e beni me hile juve, e lexoni para se te zgjidhni :p..

Hajde zgjidhni nje dhe shkruajeni me koment numrin qe zgjidhni :)


sdafadsfasdf.jpg


xoxo
 
Redaktimi i fundit:

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

5 zgjodha une....
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

Ma sill 6-ten shpejt,se do shkoje te marre djalin ne shkolle ahhahaha :))
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

6 zgjodha un... plus qe ne ndoshta bojm me "hile" po por jo me "file" lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

2,6,9
Por me shume 2
pastaj me sh 9
e ne fund 6
Pac fat! :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

2,6,9
Por me shume 2

Numri 2:

Thelle thelle ju jeni njeri i ndergjegjshem . Ju jeni tipi i personit i cili eshte gjithmone ne kerkim per te bere nje pershtypje te mire dhe te beje gjene e duhur . Ju besoni se veprimet e juaja do bejne nje ndryshim ne jeten e njerezve te tjere, , pa marre parasysh sa e madhe apo e vogel eshte veprimi. Ju nuk i tregoni botes se sa i shqetesuar dhe i merzitur jeni. Ju shikoni me shume mjerim dhe padrejtesi dhei mbani ne vete. Ju jeni te perkushtuar per te qene personi me i mire i mundshem .
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

Mos bo me file lol se kemi me shum qe presim se nicktjeter ne lol lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

5 zgjodha une....

Ju jeni shume misterioze . Jeni nje miskim i bute nga shume kontradikta , dhe disponimi juaj ndryshon çdo dite (dmth humori). Pasi te gjeni veten , ju do ndryshoni ne dike tjeter. Ju nuk i tregoni botes shume per veten. Ju jeni nje person i disa fjaleve dhe veprimeve te ngaterruara . Ju preferoni per te vezhguar dhe te zbuloni mire njerezit para se te lidheni me to.. Ju flisni vetem rreth gjerave qe jeni te sigurte .
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

Mos bo me file lol se kemi me shum qe presim se nicktjeter ne lol lol

Prit se po i perkthej pra :p.. Ja tani erdhi nurmi jot
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

Ju jeni shume misterioze . Jeni nje miskim i bute nga shume kontradikta , dhe disponimi juaj ndryshon çdo dite (dmth humori). Pasi te gjeni veten , ju do ndryshoni ne dike tjeter. Ju nuk i tregoni botes shume per veten. Ju jeni nje person i disa fjaleve dhe veprimeve te ngaterruara . Ju preferoni per te vezhguar dhe te zbuloni mire njerezit para se te lidheni me to.. Ju flisni vetem rreth gjerave qe jeni te sigurte .

ehe ne fakt.... :)

pervec asaj qe kam cilesuar

pak e ngaterruar :p
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

po jepe te shkreten se na plase lol lol :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

Ma sill 6-ten shpejt,se do shkoje te marre djalin ne shkolle ahhahaha :))

6 zgjodha un... plus qe ne ndoshta bojm me "hile" po por jo me "file" lolJu jeni tip shume sensitiv. Ju jeni person i cili veren cdo gje dhe nuk harron asgje.
Jeni ne nje linje me boten. Ndjeni thellesisht, dhe ndonjeher dhe gjerat me qesharake mund t endikojne tek ju.
Ju qeshni dhe qani njekohesisht sh kollaj. Por nuk i tregoni botes sa e brishte jeni. Perkundrazi i tregoni sa e forte jeni. Jeni te zote te parashikoni cfare do ju ndodhe ne jete. Dhe jeni te paret qe zbuloni cdo ju dodhe me vone.

Hajde hajde.. Lum ju :p
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

Ju jeni tip shume sensitiv. Ju jeni person i cili veren cdo gje dhe nuk harron asgje.
Jeni ne nje linje me boten. Ndjeni thellesisht, dhe ndonjeher dhe gjerat me qesharake mund t endikojne tek ju.
Ju qeshni dhe qani njekohesisht sh kollaj. Por nuk i tregoni botes sa e brishte jeni. Perkundrazi i tregoni sa e forte jeni. Jeni te zote te parashikoni cfare do ju ndodhe ne jete. Dhe jeni te paret qe zbuloni cdo ju dodhe me vone.

Hajde hajde.. Lum ju :p

Uou... Interesant fakti qe e ka gjet!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

Numri 2:

Thelle thelle ju jeni njeri i ndergjegjshem . Ju jeni tipi i personit i cili eshte gjithmone ne kerkim per te bere nje pershtypje te mire dhe te beje gjene e duhur . Ju besoni se veprimet e juaja do bejne nje ndryshim ne jeten e njerezve te tjere, , pa marre parasysh sa e madhe apo e vogel eshte veprimi. Ju nuk i tregoni botes se sa i shqetesuar dhe i merzitur jeni. Ju shikoni me shume mjerim dhe padrejtesi dhei mbani ne vete. Ju jeni te perkushtuar per te qene personi me i mire i mundshem .

Uf uf si ma beri zemra.
Ia te dyshoje kush ne miresine time do i nxjerr syrin dhe do i them naaaaa :p

Flm per perkthimin :kis
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

Une qe nfillim sa e pashe zgjodha 4-ten. Po presim a ka tjer 4 dhe e sjell me vone :D...

He ku jeni ju te tjeret?? ARFEEE, ENDRRA, Didi, MArlaaa, Fly, LEVOY, EViii, Legally.. shpejt shpejt zgjidhni se ju zune radhen lol
 
Redaktimi i fundit:

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

iiiiiii sa kot ....qaramaner lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

iiiiiii sa kot ....qaramaner lol

NEvit ne fakt i shkon se dhe grua, ama u habita nga Devili dhe une lol
 
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

9 eshte imi
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

9 eshte imi

NUMRI 9


Ju jeni Intuitiv . Ju jeni tipi i personit i cili i kupton njerezit e tjere dhe boten shume mire . Ju nuk e shprehni se sa shume dini . Ju mund te thoni aq shume vetem nga shprehjet e fytyres se dikujt apo tingulli i zerit . Dhe ju gjithmone e di kur po ju genjen dikush. Ju i tregoni botes egzaktesisht cfare doni ju vete ti tregoni.. Perveç te qenit i mire ne leximin e njerezve , ju gjithashtu e dini se si ju leojne te tjeret ju . Ti e di kur ju jeni duke u manipuluar , dhe ju e dini se si te manipuloni dikend ne qoftese juduhet ta beni.


He me mooo... Tallet ky quizi??? Sikur ta dinte qe u zgjodh nga Mister Intuita. Intuita ime di cdo gje, intuita ime s'me le ne balte asnjehr. Une jam me i zgjuari.. lalalala// Lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

Me dolen mua te tre nr ama prap sjam e kenaqur. Soul perkthe pak dhe 3 ai zjarri me pelqen :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

Me dolen mua te tre nr ama prap sjam e kenaqur. Soul perkthe pak dhe 3 ai zjarri me pelqen :p

Kur ta zgjedhe dikush tjeter :D. Ne fund po se paten zgjedh ta sjell 3-shin. Durim :D
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

Nicktjeter ska nevoje me perkthy ato se te them un dy gjona qe mos kesh nevoje per ato :p

Je tip i lekundur... nuk te ze bytha ven... je e paperqendruar... ups thash 3 :p

lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

Devil mos bej chit-chat :p

Ama qe ishe tip vajtues e dinim te gjithe :p lol sna duhej syri :p
 
Redaktimi i fundit:

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

Jo jo un thjesht po boj rolin e SEKSerit! meqe Soul po i nxjerr kshu si me zor :p
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

Devil mos bej chit-chat :p

Ama qe ishe tip vajtues e dinim te gjithe :p lol sna duhej syri :p

po mir pra se un nuk mar vesh nga ato qe dini ju te gjith por shyqyr qe e dini te gjith thuj se kjo ka renci :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

Jo une dua te fitoj tema e javes dhe do i nxjerr me cengel qe te shtohen komente sa me shume lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Zbuloni personalitetin nepermjet syrit

po mir pra se un nuk mar vesh nga ato qe dini ju te gjith por shyqyr qe e dini te gjith thuj se kjo ka renci :p

tashi pse bo sikur s'kupto ti??? ngele tu u qajt mer dreq...ska ngel njeri pa te lexu

terp te kesh lol
 
Top