Zbuloni sekretet që fsheh grupi i gjakut për personalitetin tuaj

Sirius.

Sapiosexual!
Më tregoni se cilit grup gjaku i përkisni dhe do t’ju tregoj se si ndikon në personalitetin tuaj. Në shumë kultura të botës, veçanërisht në Japoni, mendohet se lloji i gjakut i një personi mund të ndikojë në personalitetin e tij. A jeni kurioz të dini se çfarë thotë për ju, lloji juaj i gjakut? Sipas studimeve të ndryshme, grupi i gjakut ndikon në besimet, zakonet dhe mënyrën e të qenit. Atëherë, në cilin grup gjaku jeni?

Grupi A

Ju jeni personi i cili kujdeset që gjithçka të jetë e patëmetë. Kur merreni me diçka, përpiqeni ta bëni atë pavarësisht se çfarë ndodh. Ju punoni mirë në ekip, edhe nëse nganjëherë ju kushton pak për të deleguar disa aktivitete, sepse ju dëshironi që ato të bëhen pikërisht ashtu siç e keni në mendje. Edhe pse perfeksionizmi çon në rezultate të mëdha, ndonjëherë ju përfundoni me probleme shëndetësore. Ankthi i arritjes së qëllimit mund t’ju çojë të kaloni shumë kohë në punë dhe të lini pak kohë për veten tuaj.

Grupi 0

Ju jeni kurioz për nga natyra. Ju gjithmonë doni të dini se çfarë po ndodh me të tjerët. Por shikoni! Kjo nuk do të thotë që ju jeni një tip që ndërhyni. Thjesht, ju pëlqen të dëgjoni, të mësoni histori, të kuptoni njerëzit. Kjo është arsyeja pse edhe ju jeni bujarë. Gjithmonë e dini kur dikush po kalon një kohë të vështirë dhe përpiqeni ta ndihmoni.

Ju jeni gjithashtu të interesuar për të mësuar gjëra të reja gjatë gjithë kohës, madje edhe në zona që nuk janë tuajat. Çdo gjë që përfshin njohuri të reja, e shihni si një mundësi. Megjithatë, kur jeni të bindur për diçka, është shumë e vështirë të ndryshoni mendjen.

Grupi AB

Ju doni gjithçka rreth artit, në çdo formë. Aq shumë sa që e sillni atë pasion në jetën tuaj, gjë që mund t’ju bëjë pak të paparashikueshëm para të tjerëve. Por nuk ka rëndësi për ju: jeta është punë dhe ju jeni artisti.

Ju jeni një shpirt i lirë, dhe ju pëlqen të formësoni gjërat në stilin tuaj, dhe ju nuk i lejoni askujt të vendosë për ju. Ky entuziazëm ju bën pak misteriozë, nuk i hapen shumë të tjerëve sepse ndiheni më të sigurt në universin tuaj.

Grupi B

Besoni në aftësitë tuaja personale dhe gjithmonë vini bast mbi to. Besimi që keni në vetvete ju bën një person të gëzuar, të thjeshtë dhe transparent. Ju nuk keni asgjë për të fshehur: ju jeni ata që jeni dhe ju jeni krenarë që jeni ashtu siç jeni. Kjo siguri i bën të tjerët t’ju shohin ndonjëherë si një person egoist por nuk jeni. Ju thjesht duhet t’i jepni përparësi qëllimeve tuaja, sepse e dini se duke u përqendruar në mendjen tuaj do të çoni në përmbushjen e tyre. Për njerëzit që me të vërtetë kanë rëndësi për, ju jeni të gatshëm të bëni çdo gjë. / MeB
 

Sirius.

Sapiosexual!
AB jam une, por me artin shume pak lidhje kam.
Pjeset e tjera jane zbukuru ne nje forme qe tna e bejne qefin gjitheve.

kjo teme eshte per adoleshentet qe besojne ne horoskop dhe grup gjaku :p

A une

ta dime te pakten po na ndodhi ndonje aksident ke kemi te pershtatshmin tone ne FV :p
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Nuk qeka grupi im

Deizziii mos me thuj qe jemi nje grup lol
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Na ktheve mrapa ne kohe . Lol
Si perfundim me don ?
Je vierge si un ?
Je a?
- a +?

Ajde Bojm love tani e hapma loqken se ktu e di un nje ashtu te Madh do marr vesht .:D
?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Po per kta qe kane gjakun uje thuhet noj gje.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Na ktheve mrapa ne kohe . Lol
Si perfundim me don ?
Je vierge si un ?
Je a?
- a +?

Ajde Bojm love tani e hapma loqken se ktu e di un nje ashtu te Madh do marr vesht .:D
?

Oj shoqe
Une bej pjese ne 6% te botes lol
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
E dija po thjesht Doja te ma konfirmoje. Lol

Doli nje shyqyr qe ka grupin tim ne rast nevoje.:D
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Na ktheve mrapa ne kohe . Lol
Si perfundim me don ?
Je vierge si un ?
Je a?
- a +?

Ajde Bojm love tani e hapma loqken se ktu e di un nje ashtu te Madh do marr vesht .:D
?
Po ngaterron grupin e gjakut me Rezusin
Gjithsesi une jam 0 dhe ju jap te gjithve , vete sme hyni ne pune per asgje ju A e B
Dhe kaq
 

Sirius.

Sapiosexual!
Po ngaterron grupin e gjakut me Rezusin
Gjithsesi une jam 0 dhe ju jap te gjithve , vete sme hyni ne pune per asgje ju A e B
Dhe kaq
Plus a minus 0 negativi eshte dhurues universal

Kurse 0 pozitiv i jep tegjithe rezusit pozitiv

Se mu sme jep dot psh :D
 

Desa

Felix - Culpa
kjo teme eshte per adoleshentet qe besojne ne horoskop dhe grup gjaku :p

A une

ta dime te pakten po na ndodhi ndonje aksident ke kemi te pershtatshmin tone ne FV :p

0 - unë. Dhuruese universale për të gjitha grupet ?‍♀️
 
Top