• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zhbogar i lumtur me procesin e zgjedhjeve

Love

βeℓℓe â๓e
Shefi i misionit të BE-së në Kosovë, Samuel Zhbogar, ka dalë të shoh se si po shkojnë procedurat e votimit në Prishtinë.Zhbogar u shpreh i lumtur që deri më tani gjithçka po shkon sipas rendit.
Zhbogar, ka lajmëruar se kjo është qendra e parë që po e viziton dhe pas kësaj, ka bërë me dije se do të vizitoj Komunën e Vushtrrisë, fshatin Prilluzhë dhe më pas veriun e Mitrovicës.

Ai shpreson që edhe në Mitrovicë qytetarët do të dalin të votojnë si në komunat e tjera të Kosovës që edhe banorët e veriut ta zgjedhin vetë përfaqësuesin e tyre.
Zhbogar, i ka ftuar gjithë qytetarët e Kosovës që të dalin të votojnë dhe të vendosin vetë për të ardhmen e tyre.
rtv21.tv
 
Private conversations
Help Users
    Top