Zona e luftes

Vvetoni

Larguar
O smirush ik bej ndonje pune te hajrit
mos hy aty ku mbytesh


Te na sjellesh raste ku te kan ngucur seksualisht lol

Qe Vetoni qeshtu e qet veten poshte, ka qejf mi ba ... bllozh.

Perndryshe ca ki man, forumi asht per te tan, kjo teme so ka mduket qe ka limite.
 

NGU

Wild child full of grace
Mundesh me ba ca tdon, ama ne keso tema palidhje mos mshti amoni tkoft.
Une e mora vendimin, pastaj ajo heshtja jote do dale ne favorin e tij. Kshuqe mendohu!
 
2 faqe teme, asgje konkrete pervec nje sharje dhe nje viktimizim.

Pertej shakase, besoj qe eshte nje teme shume aktuale, qe fatkeqesisht femijet/adoleshentet nuk dine ta menaxhojne dhe eshte nje nga reziqet me te medha te virtualitetit....
Nuk i pelqen tema vetonit dhe filloi provokimet
 
Le man, se tash je ka me dokesh si aj fmija i vogel qe ankohet, qy Vetoni me nguci.
Lexo cfare ke shkruar ne fillim te temes
dhe kerko falje!
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
O smirush ik bej ndonje pune te hajrit
mos hy aty ku mbytesh


Te na sjellesh raste ku te kan ngucur seksualisht lol

e kush e do Zenon o çoban ??
 

Marla

Lopov.
Te bej listen une kush me ka ngacmu dhe ke kam ngacmu ne forum apo te filloj iher jashte forumit? :D
 
Top