Zona e luftes

Sipas gojdhenave ti e ke gjuajtur marlen
dhe ajo per tu mbrojtur eshte mbyllur si iriqi lol
Dhe ajo tani me ka inat per kete arsye?
Mos duhet ta kisha une?
???
Nejse se gojedhenat , gojedhena mbeten ?
 

Marla

Quo Vadis!
Ishte pretendenti me romantik qe mund te me kishte ndodhur. Me mbulonte cdo dite me surpriza dhe lule. Pikerisht ky romanticitet ishte hendeku qe na ndau per mosperputhje karakteresh dhe nuk na lejoj te jetonim nje romance ne net. :p
Doja te shtoja dhe dicka, ku ka ze seshte pa gje thote populli yne trim dhe liridashes. :D
 
Vazhdojme ke pretendenti tjeter se e kam xhan Voy sdu me e diskretitu :p

Lover vazhdojme?
Po marla vazhdoni e keni shume te gjate listen? lol
 

Marla

Quo Vadis!
Tani te dashur shoke virtuale kam 1 problem te madh.

Qe kur jam futur serish ne forum jam kthyer ne shqetesim per familjen time. Po thone ca ka cne kaq shume me laptop pse rri gjithe kohes tu qesh.

Keshtu qe kane marre masa rigoroze.

1. Duan te me fejojne
2. Duan te gjej pune qe te behem produktive sipas tyre sepse pare kam dmth por e shpenzoj kohen kot.

Kshu qe sot ne 10 me kane organizu 1 interviste pune dhe ne darke nje blind date.

Sa emocionuese kur ta fusin robt e shpise. :p
 
Pra te dashur lexues ç'do rruge te çojne tek @LeVoyageur presim femra te tjeta te guximshme qe te deshmojne kunder tij
situata duket me keq se kaq....
donim nje mendim si te mbrohemi nga keta fenomen nga dott @Desa
 
Pershendes Levon me kengen :
Margjelo mori Margjel
Cilma syrin qe m'ka mshel
Ti rrofsh per pershendetjen ?
Po ti pse me ke inat?
Ste kam bere asgje, madje alter egon tende e kam pas shume per zemer.
Pse nuk do te me shohesh te lumtur?
He pse?
 

Desa

Felix - Culpa
Mirmbrema te dashur lexues!!

Sonte do flasim per nje teme qe na intereson te gjitheve..
sonte do flasim per Seksin virtual
a ekziston seksi virtual?
si ta kuptojme qe jemi duke u shfrytezuar seksualisht ne virtualitet
cilat jane masat mbrojtese qe duhet te marrim?
cilet jane donzhuanet te cileve duhet t'ju ruhemi etj...
sonte kam ftuar nje panel goxha te gjere
per diskutim

Shiko fotografinë 1713307Te ftuarit

@Desa gjinekologe prane spitalit jeta funit


gjate emisiont do te kemi lidhje live me @NGU
per te rejat e fundit

E ca roli paskam unë, :lol:
Simptome shoh shumë, por a duhet të diagnostikoj apo trajtoj me medikamente? lol
 
E ca roli paskam unë, :lol:
Simptome shoh shumë, por a duhet të diagnostikoj apo trajtoj me medikamente? lol
Ti duhet te na tregosh pasojat e ketyre ngacmimeve, a keni pasur raste
qe ju kan ardhur paciente me shqetesime
forumore ne spital? dhe si i keni njohur ju keto shqetesime? na flisni per eksperiencat tuaja e nderuar dok...
dhe a keni qen dhe ju pjese e ktyre gjuajtjeve?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Ti duhet te na tregosh pasojat e ketyre ngacmimeve, a keni pasur raste
qe ju kan ardhur paciente me shqetesime
forumire ne spital? dhe si i keni njohur ju keto shqetesime? na flisni per eksperiencat tuaja e nderuar dok...
dhe a keni qen dhe ju pjese e ktyre gjuajtjeve?
Nese me vizito Desa veteofrohem une si cavie :p
 
Ça po me lexojne syt mu ?! ??
I dashuri im
@LeVoyageur me detyrohesh nje shojegim .
Kte here s’ka falje ta dish .
Mon Amour,
Akoma se ke kuptuar qe o duan te na ndajne o s'ka?
Dhe e di pse me kane vene mua ne shenjester?
Sepse per mua nuk kane asgje, thjeshte postimet ne forum.
A do ishin te gatshem te vendosnin vetveten ne qender te shenjestres sic me kane vene mua?
Jooooooooooo, nuk do ta benin, te siguroj per kete ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Nuk me duke bindes aspak. Marla flet me fakte mos flas per Nick...
Deri Aty ke arrit ?!
Ika ..para se te kaloj 4.
 
Top