Zona e luftes

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
O ti shoku çoban nuk gjete nje emer me seksi per Zenon po vrima.al ??
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Marla nuk di te ngacmoj njeri seksualisht
e ka vertetu kte gje me kohe lol
Ankesa ime nuk kishte natyre seksualiste , por neglizhence te paster shoqerore....
Dhe une kete nuk e toleroj dot ,sidomos kur ma bejne, sepse jam mesuar vetem ta bej dicka te tille!
 
Ankesa ime nuk kishte natyre seksualiste , por neglizhence te paster shoqerore....
Dhe une kete nuk e toleroj dot ,sidomos kur ma bejne, sepse jam mesuar vetem ta bej dicka te tille!
Atehere ke ngatarru teme... ketu po flasim per avjonet f14 .... ti qeke jashte binarve lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Atehere ke ngatarru teme... ketu po flasim per avjonet f14 .... ti qeke jashte binarve lol
Teme seksualiste?
ahh jo jo as ma ka lyp kush , as ja kam lyp kujt....
Apo as kjo nuk eshte tema?
 

Desa

Felix - Culpa
Ti duhet te na tregosh pasojat e ketyre ngacmimeve, a keni pasur raste
qe ju kan ardhur paciente me shqetesime
forumore ne spital? dhe si i keni njohur ju keto shqetesime? na flisni per eksperiencat tuaja e nderuar dok...
dhe a keni qen dhe ju pjese e ktyre gjuajtjeve?
Eu, gojën e kam të mbyllur për këto informata, se përndryshe e thej ligjin e ruajtjes së identitetit, apo detyrimin e heshtjes....
Më shkon diploma për l*** :lol:

p.s. informatat e mësipërme i jep @Nicktjeter me profesionin seksologe...pastaj i referon te unë për diagnostikim apo trajtim medikamental....
 
Eu, gojën e kam të mbyllur për këto informata, se përndryshe e thej ligjin e ruajtjes së identitetit, apo detyrimin e heshtjes....
Më shkon diploma për l*** :lol:

p.s. informatat e mësipërme i jep @Nicktjeter me profesionin seksologe...pastaj i referon te unë për diagnostikim apo trajtim medikamental....
Nicktjeter foli per veten e shkreta
mendoj se edhe ti duhet ta besh ?
 
Po mire pse mos e bej ca me mungon eee fol :p
Ja te dashur lexues ky eshte nje rast per izolim total..... kujdes çuna se marla ka ardh me grep n'dore lol
 

Marla

Quo Vadis!
Ja te dashur lexues ky eshte nje rast per izolim total..... kujdes çuna se marla ka ardh me grep n'dore lol

Ju lutem zoteri flisni per perjetime vetiake jo hamendesime.

Kishe noj gjo konkretisht ti me mua qe ta dime te gjithe se gati jane llapaqent me fol dhe une e ke parasysh e vras shume mendjen per kshu gjerash :D
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Ne hapat e mia te pare ne virtual,njoha Levon.
Levo me mbante afer,i dukesha naive..akoma nuk isha perballur me boten e eger.
Me vinte kenge me vallezime..kenge me trendafila..bente postime per ndonje anonime,ajo anonime isha une.
Keshtu romanticizmi i Levos me mbertheu dhe mua.
Amore mio- me thosh,ne gjuhen e embel italiane,ama me sillte tollumba elbasani.
Ha une tullumba mengjes dreke darke.
Nje tollumb nje puthje. Nje tollumb nje kafshim. Dhe pastaj me tha : amore mio sonte do bejme dashuri.
U drodha si purteke. Me thosh isha e vetmja per te
Ate nate ,23 tetor, sdo e harroj asnjehere.
Erdhi me ngut. Sberi as dush.
Me dha vetem dy puthje.
E futi brenda. E nxori.
Dhe tha : une mendova se me genjeje
Qe nga ajo dite su be me i gjalle.
Mua me eshte dashur te bej sikur se njoh ne forum..
 
Top