Zona e luftes

Ne hapat e mia te pare ne virtual,njoha Levon.
Levo me mbante afer,i dukesha naive..akoma nuk isha perballur me boten e eger.
Me vinte kenge me vallezime..kenge me trendafila..bente postime per ndonje anonime,ajo anonime isha une.
Keshtu romanticizmi i Levos me mbertheu dhe mua.
Amore mio- me thosh,ne gjuhen e embel italiane,ama me sillte tollumba elbasani.
Ha une tullumba mengjes dreke darke.
Nje tollumb nje puthje. Nje tollumb nje kafshim. Dhe pastaj me tha : amore mio sonte do bejme dashuri.
U drodha si purteke. Me thosh isha e vetmja per te
Ate nate ,23 tetor, sdo e harroj asnjehere.
Erdhi me ngut. Sberi as dush.
Me dha vetem dy puthje.
E futi brenda. E nxori.
Dhe tha : une mendova se me genjeje
Qe nga ajo dite su be me i gjalle.
Mua me eshte dashur te bej sikur se njoh ne forum..
Ne endrrat e tua po....patjeter keshtu ka ndodhur ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Ne hapat e mia te pare ne virtual,njoha Levon.
Levo me mbante afer,i dukesha naive..akoma nuk isha perballur me boten e eger.
Me vinte kenge me vallezime..kenge me trendafila..bente postime per ndonje anonime,ajo anonime isha une.
Keshtu romanticizmi i Levos me mbertheu dhe mua.
Amore mio- me thosh,ne gjuhen e embel italiane,ama me sillte tollumba elbasani.
Ha une tullumba mengjes dreke darke.
Nje tollumb nje puthje. Nje tollumb nje kafshim. Dhe pastaj me tha : amore mio sonte do bejme dashuri.
U drodha si purteke. Me thosh isha e vetmja per te
Ate nate ,23 tetor, sdo e harroj asnjehere.
Erdhi me ngut. Sberi as dush.
Me dha vetem dy puthje.
E futi brenda. E nxori.
Dhe tha : une mendova se me genjeje
Qe nga ajo dite su be me i gjalle.
Mua me eshte dashur te bej sikur se njoh ne forum..
Tani a ndihesh mire?! :(
Apo prap nen trauma. :p
 
Kemi nje lidhje te drejtperdtejte me korespodenten tone @NGU e cila do na tregoje fakte te reja ne lidhje me te mituren nicktjeter
e cila eshte mashtruar nga nje casanova virtual...
Ngu nga trego se çfare ke zbuluar?? ?

1580899419424.gif
1580899524941.gif
 
Kafe muhabet dhe ndonje thashethem rrikoshet:p
Kush e hengri e hengri lol
lexo dhe mos dil jashte teme se je mesuar ti duke shkelur rregulloren
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
lexo dhe mos dil jashte teme se je mesuar ti duke shkelur rregulloren

E lexova qepar o kafshe Por nuk ka sens titulli me sexin aversiv passiv virtual lol

Ca duhet te themi ketu?
Ti ke thyer rregullat ne momentin qe nuk je rrefyer:p
Ke nje karriere te pasur virtuale I’m sure :p
 
E lexova qepar o kafshe Por nuk ka sens titulli me sexin aversiv passiv virtual lol

Ca duhet te themi ketu?
Ti ke thyer rregullat ne momentin qe nuk je rrefyer:p
Ke nje karriere te pasur virtuale I’m sure :p
Titulli emisionit ska lidhje me temen qe po trajtojme, ti je e ftuar dhe si e tille fillo trego
eksperiencat e tua.... une jam drejtuesi emisionit ?
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Titulli emisionit ska lidhje me temen qe po trajtojme, ti je e ftuar dhe si e tille fillo trego
eksperiencat e tua.... une jam drejtuesi emisionit ?

Do te tregoja
Por se kam ndjere asnjehere nevojen e sexit virtual
If u know what I mean :p
 
E lexova qepar o kafshe Por nuk ka sens titulli me sexin aversiv passiv virtual lol

Ca duhet te themi ketu?
Ti ke thyer rregullat ne momentin qe nuk je rrefyer:p
Ke nje karriere te pasur virtuale I’m sure :p
Po shyqyr qe e kapi njera thelbin e temes ?
Me kane vene mua ne qender te akuzave pikerisht sepse jam i paster ?
Keta qe nuk flasin fare kane skelete ne sirtare, mbushur me skelete i kane dollapet, zombi fare madje ?
Une jam ky qe jam ne main fv, sirtaret, dollapet, komodinat dhe krevatet i kam akull te reja ?
 
Top