Zona e luftes

Daisy

Anëtar i Respektuar
Po shyqyr qe e kapi njera thelbin e temes ?
Me kane vene mua ne qender te akuzave pikerisht sepse jam i paster ?
Keta qe nuk flasin fare kane skelete ne sirtare, mbushur me skelete i kane dollapet, zombi fare madje ?
Une jam ky qe jam ne main fv, sirtaret, dollapet, komodinat dhe krevatet i kam akull te reja ?

Kush doli dhe na tha “I’m guilty as charged” lol
 
AKTUALITET
Para se t’i dërgoni foto mendohuni mirë: Seksi virtual mund t’ju shkatërrojë lidhjen


Ok, e dimë që falë teknologjisë, “sexting” ngjan si shpëtimi i vetëm për çiftet që mbajnë lidhje në distancë. Dimë gjithashtu se një jetë seksuale virtuale është një shenjë që tregon se lidhja juaj po ecën në rrugën e duhur, por studimet e fundit zbulojnë se në fakt mund të jetë duke ndodhur e kundërta.

Ekspertë të ‘University of Alberta’ tregojnë se pas fotove me natyrë seksuale që partnerët mund t’i dërgojnë njëri-tjetrit, ka pasoja të fshehura negative.
Ndonëse çiftet të cilët bëjnë seks përmes mesazheve apo Facetime-it kanë kënaqësi seksuale më shumë se të tjerët, do të vijë një moment kur lidhja juaj mund të pësojë një ngërç.

Sipas studimeve të fundit, kjo metodë mund t’ju bëjë të pasigurtë në raport me njëri-tjetrin dhe mund të shkatërrojë padashur komunikimin e vërtetë që keni patur.


Kjo ndodh sepse njëri prej jush do të jetë më tepër i dhënë pas pjesës seksuale duke lënë pas dore sfera të tjera të lidhjes suaj. Nga ana tjetër qëndrimi për shumë gjatë në telefon dhe varësia që do të krijoni nga imazhet apo e mesazhet e dërguara do të zbehin bisedat që janë vërtetë thelbësore. Me shumë gjasa do të nisin konfliktet dhe ankesat sepse krijohet ideja që partneri kujtohet për ju vetëm kur vjen puna tek seksi.

Kështu sa torturoheni ta bëni këtë, prisni një biletë dhe direkt e në shtrat. Gjërat zgjidhen përballë!/CNA
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Po shyqyr qe e kapi njera thelbin e temes ?
Me kane vene mua ne qender te akuzave pikerisht sepse jam i paster ?
Keta qe nuk flasin fare kane skelete ne sirtare, mbushur me skelete i kane dollapet, zombi fare madje ?
Une jam ky qe jam ne main fv, sirtaret, dollapet, komodinat dhe krevatet i kam akull te reja ?


Si i njoh me dukesh Ti.
Dale njehere...
Ouiii ky kristali ktu Eshte burri im ????

Oh que je t’aime ?
 
Si i njoh me dukesh Ti.
Dale njehere...
Ouiii ky kristali ktu Eshte burri im ????

Oh que je t’aime ?
Aq kristal nuk jam....
Krevatin tone te perbashket e kemi perdorur ....e pranoj ?
 
Mos I ha ato petulla ti se te griva lol
Cdo njeri eshte i mire der ne momentin qe I prishet interesi. E them kete pa dashur te prek asnjeri thjeshte sepse eshte ashtu ;)
Ca ben ti moj?
Edhe ti kunder nesh?
?????
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
@L0v3rM4n mbreme ika se me marun kokoshkat<< Cigaret >> e ja rrasa gjumit
ca teme eshte sonte qe une si publik tju lexoj

sa i papame
hilarius vrima.al hahsahaahahaahahahahaa
 
Mos I ha ato petulla ti se te griva lol
Cdo njeri eshte i mire der ne momentin qe I prishet interesi. E them kete pa dashur te prek asnjeri thjeshte sepse eshte ashtu ;)
True true!

Me ket postim i ke thene te gjitha.

Le te mbyllet dhe kjo teme
 
True true!

Me ket postim i ke thene te gjitha.

Le te mbyllet dhe kjo teme
Ju te dyja mbase jeni ngop me petlla
ne te tjeret ngelem tu lepi kocka.... mos dilni nga tema po flsini hapni letrat lol
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Ju te dyja mbase jeni ngop me petlla
ne te tjeret ngelem tu lepi kocka.... mos dilni nga tema po flsini hapni letrat lol

Jo
Se teorite konspirative I Fshine ketu lol
Me motivin qe “shkruaj shqip”
Se di pse me te lehte e kam
Te them shit se m....
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
@L0v3rM4n mbreme ika se me marun kokoshkat<< Cigaret >> e ja rrasa gjumit
ca teme eshte sonte qe une si publik tju lexoj

sa i papame
hilarius vrima.al hahsahaahahaahahahahaa
cke ore qe u çkrive si qiri ?
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
True true!

Me ket postim i ke thene te gjitha.

Le te mbyllet dhe kjo teme

Jo moj sdo mbyllet. Kush je Ti qe vendos ?!

@L0v3rM4n ca i ke bër motres time qe ka zgjedh Te luj rolin e djalllt me thuaj ?!

Mos befshit piken e hajrit Ju qe ne shpirt keni vetem ligesi. Hiqni mllefin se Ju ben keq per shnetin .
Ja e Thash se plasa !
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Ah na Dolet vdha e moter?
Epo jemi ne rregull nashti .
Gezohem qe te njoha oj kunate! Lol
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Pa merak motra e Kemi henger tashme ate ..qyp. Jemi te i dyti tani. .:D
 
Ah na Dolet vdha e moter?
Epo jemi ne rregull nashti .
Gezohem qe te njoha oj kunate! lol
ça bane oj cuc??? mu e gjete te mallkosh ti
o te shtifsha n'malasen jarebi lol
 
Top