Zona e luftes

Bledi_Shady

finoallafine
Ne hapat e mia te pare ne virtual,njoha Levon.
Levo me mbante afer,i dukesha naive..akoma nuk isha perballur me boten e eger.
Me vinte kenge me vallezime..kenge me trendafila..bente postime per ndonje anonime,ajo anonime isha une.
Keshtu romanticizmi i Levos me mbertheu dhe mua.
Amore mio- me thosh,ne gjuhen e embel italiane,ama me sillte tollumba elbasani.
Ha une tullumba mengjes dreke darke.
Nje tollumb nje puthje. Nje tollumb nje kafshim. Dhe pastaj me tha : amore mio sonte do bejme dashuri.
U drodha si purteke. Me thosh isha e vetmja per te
Ate nate ,23 tetor, sdo e harroj asnjehere.
Erdhi me ngut. Sberi as dush.
Me dha vetem dy puthje.
E futi brenda. E nxori.
Dhe tha : une mendova se me genjeje
Qe nga ajo dite su be me i gjalle.
Mua me eshte dashur te bej sikur se njoh ne forum..
prandaj me thoje mua "pa tollumba, nuk ke gje ne terezi" @L0v3rM4n, e paske mesuar keq lol lol
 

Bledi_Shady

finoallafine
Nuk i solle qe nuk i solle.
Edhe ky Bledi ka ngacmuar
Si denoncohet?
Unë jam i burgosuri yt
Rroj me prangat që ti më ke vënë
Po çudi as qelia s'më mbyt
Dhe s'më mbyt as dritarja e zezë

Kur ti prangat m'i hodhe në mish
Unë i putha duart e tua
Është rast i pashembullt ta dish
Që xhelatin ta puth a ta dua

I përndjekuri yt erotik
I përndjekur të mbetet gjithmonë
Erotim i mirë a i lig
Hidhmi duart në fyt, torturomë

Ky burgim sa do zgjasë s'e di
I përjetshëm do kisha dëshirë
Veç ti eja më shih në qeli
Të përndjekurit tënd i vjen mirë.

| Dritëro Agolli |

ps c'do denosh me? lol lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Unë jam i burgosuri yt
Rroj me prangat që ti më ke vënë
Po çudi as qelia s'më mbyt
Dhe s'më mbyt as dritarja e zezë

Kur ti prangat m'i hodhe në mish
Unë i putha duart e tua
Është rast i pashembullt ta dish
Që xhelatin ta puth a ta dua

I përndjekuri yt erotik
I përndjekur të mbetet gjithmonë
Erotim i mirë a i lig
Hidhmi duart në fyt, torturomë

Ky burgim sa do zgjasë s'e di
I përjetshëm do kisha dëshirë
Veç ti eja më shih në qeli
Të përndjekurit tënd i vjen mirë.

| Dritëro Agolli |

ps c'do denosh me? lol lol
Ia prova e pare
Manipulimi lol
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Sa eshte ndeshja ???? Me thoni rezultatin ne fun
 
Top