• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zyrtare: Claudio Pizarro kthehet te Werderi

E3

Anëtar i Nderuar

Werder Bremeni ka arritur të angazhojë sulmuesin e Chelsat, Claudio Pizarro, i cili sezonin e kaluar me sukses përmbylli huazimin te po ky klub.

Klubi gjerman arriti marrëveshje me blutë për të angazhuar sulmuesin peruan, i cili rikthehet në klubin e Bundesligës, kësaj here si i përhershëm. 30-vjeçari shënoi 17 gola sezonin e kaluar dhe ndihmoi Werderin ta fitojë Kupën e Gjermanisë.

Pizarro ishte pjesë e Werderit edhe në periudhën nga viti 1999 deri në vitin 2001, pas të cilës u transferua në Bayern Munich.
*telegraf*
 

Attachments

Top