Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 3 nga 3

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit: Bebe Rexha nuk ndalet,thyen tjetėr rekord me 'Meant to be'

 1. Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,791
  Forca e Rrespektit
  887

  Jump to Comments

  Bebe Rexha nuk ndalet,thyen tjetėr rekord me 'Meant to be'

  2 Comments fv by Natta Published on 07-08-2018 12:40
  Kėngėtarja me orgjinė shqiptare Bebe Rexha ka arritur sukses tė jashtėzakonshėm nė tregun muzikor ndėrkombėtar.
  Ylli i muzikės pop ka thyer njė rekord tė ri tė tabelėn e Billboard Hot me kėngėn e saj ‘Meant To Be’ nė bashkėpunim me dyshen Florida Georgia Line.
  Kėnga e saj ka mbetur nė vendin e parė pėr 35 javė rresht nė kategorinė e kėngėve country.


  Meant To Be kaloi rekordin e mbajtur nga Sam Hunt me kėngėn ‘Body Like A Back Road’ i cili qėndroi pėr 34 javė rresht nė vendin e parė nė vitin 2017.
  E shkruar nga Bebe Rexha, Tyler Hubbard i FGL, Josh Miller dhe David Garcia, Meant To Be ka arritur nė vendin e dytė nė tabelėn Billboard’s Hot 100. Kėnga ka qenė nė vendin e parė nė kategorinė e kėgėnve contry qė kur debutoi pėr herė tė parė nė dhjetor.
   

 2. Total Comments 2

  Comments

 3. #2
  ◕‿◕ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  587
  Forca e Rrespektit
  197
  Origjine shqiptare? Apo kur eshte per fame, na "pelqen" origjina shqipetare.
  Rexha was born on August 30, 1989, in Brooklyn, New York,[6] to Albanian parents.[7] Her father, Flamur Rexha, is an Albanian born in Debar, when it was part of Yugoslavia. He immigrated to the U.S. at the age of 21, and her mother, Bukurije Rexha, was born in the U.S. to an Albanian family with roots in Gostivar (which, like Debar, is now part of the Republic of Macedonia).[8][9] In the Albanian language, bletė means "bee"; derived from it, Rexha gave herself the nickname "Bebe" as part of her stage name.[1] Bleta and her family moved to nearby Staten Island when she was six.[7] /Wikipedia
   

 4. #3
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,422
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Hope Shfaq Poten
  Origjine shqiptare? Apo kur eshte per fame, na "pelqen" origjina shqipetare.
  Ahhh pse eshte maqedonese?
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •