Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 176 123456789101151101 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 3506

Forum: Tė ndryshme

Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Posta e Forumit Virtual

  Started by Morena‎, 13-01-2012
  21 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21
  • Pergjigje: 600
  • Shikime: 46,894
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nje fraze per nje anetar.

  Started by Nicktjeter‎, 24-11-2014
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 111
  • Shikime: 11,634
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Me ke nga antaret e fv jeni takuar ???

  Started by sec_l‎, 20-08-2008
  13 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 13
  • Pergjigje: 376
  • Shikime: 34,182
  01-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Komente te antareve te forumit...

  Started by Karamele Zana‎, 23-10-2009
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 335
  • Shikime: 35,289
  26-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Perla forumore!

  Started by kitrra 123‎, 20-01-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 48
  • Shikime: 8,046
  13-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Jam I merzitur me....

  Started by Drejtori‎, 12-04-2018
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 36
  • Shikime: 649
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 149
  6 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 2,504
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Sa eshte gjumi i rendesishem?

  Started by tani cn‎, 21-08-2008
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 2,362
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 395
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Njohja e vetės pėrmes shkronjės sė parė tė emrit!

  Started by fcbesia‎, 11-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 2,731
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. kameriere robot i prodhuar nė Japoni

  Started by NeVertiti‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 83
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 136
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 176 123456789101151101 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •