Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 178 123456789101151101 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 3545

Forum: Tė ndryshme

Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nje fraze per nje anetar.

  Started by Nicktjeter‎, 24-11-2014
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 115
  • Shikime: 15,309
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Posta e Forumit Virtual

  Started by Morena‎, 13-01-2012
  21 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21
  • Pergjigje: 618
  • Shikime: 65,233
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Me ke nga antaret e fv jeni takuar ???

  Started by sec_l‎, 20-08-2008
  14 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14
  • Pergjigje: 392
  • Shikime: 46,254
  14-11-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Komente te antareve te forumit...

  Started by Karamele Zana‎, 23-10-2009
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 335
  • Shikime: 44,764
  26-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Perla forumore!

  Started by kitrra 123‎, 20-01-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 48
  • Shikime: 9,738
  13-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Mė e madhja nė Ballkan, Xhamia e “Namazgjasė” hapet…

  Started by NeVertiti‎, 4 Dite me Pare
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 40
  • Shikime: 628
  17 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Buzeqesh…

  Started by Arfenilla‎, 07-05-2012
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 1,770
  18 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Levizur: INSTAT: Ēereku i shqiptarėve tė rritur, tė virgjėr

  Started by Abis‎, 1 Ditė mė Parė
  •  
  •  
 4. Post Kur dhe ku ke qenė e lumtur?

  Started by Gjarperesha‎, 21-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 42
  • Shikime: 4,376
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Disa gjera nuk blihen me para.

  Started by PiNkY‎, 04-06-2013
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 739
  2 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 59
  2 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Ja ēfarė zbulon fotografia e profilit pėr ty

  Started by Natta‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 53
  2 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Sa eshte gjumi i rendesishem?

  Started by tani cn‎, 21-08-2008
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 2,641
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 19
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 15
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 5,562
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Lindemi apo behemi te zgjuar?!

  Started by albgrl‎, 15-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 33
  • Shikime: 4,469
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Cfare kishe bo me 500 euro

  Started by Jonio‎, 11-01-2013
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 41
  • Shikime: 1,253
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Komplimentet...

  Started by Lolita25‎, 07-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 36
  • Shikime: 2,986
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Po ti, a je dėshtak?

  Started by Deuid‎, 20-07-2012
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 343
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 178 123456789101151101 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •