Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 176 123456789101151101 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 3519

Forum: Tė ndryshme

Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Me ke nga antaret e fv jeni takuar ???

  Started by sec_l‎, 20-08-2008
  14 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14
  • Pergjigje: 392
  • Shikime: 41,017
  5 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Posta e Forumit Virtual

  Started by Morena‎, 13-01-2012
  21 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21
  • Pergjigje: 617
  • Shikime: 57,406
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nje fraze per nje anetar.

  Started by Nicktjeter‎, 24-11-2014
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 111
  • Shikime: 13,602
  10-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Komente te antareve te forumit...

  Started by Karamele Zana‎, 23-10-2009
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 335
  • Shikime: 40,512
  26-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Perla forumore!

  Started by kitrra 123‎, 20-01-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 48
  • Shikime: 9,029
  13-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. E fshehta e 'personalitetit' nė kėto fjalė

  Started by Violetta‎, 1 Ditė mė Parė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 32
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Kush ėshtė babai?

  Started by Arfenilla‎, 5 Dite me Pare
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 119
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Paraja s'eshte gjithcka ,por per gjithcka duhet para!

  Started by milva‎, 12-04-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 31
  • Shikime: 6,507
  5 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. A janė tullacėt mė tėrheqės?

  Started by Gjermoni‎, 09-01-2009
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 105
  • Shikime: 3,441
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. kameriere robot i prodhuar nė Japoni

  Started by NeVertiti‎, 03-08-2018
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 272
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Tifozja nudo u fut nė fushė ....

  Started by Delirium‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 91
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 1,949
  11-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 1,270
  08-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Santo Tommaso

  Started by Nicktjeter‎, 01-09-2018
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 343
  22-09-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. A do hanit buke ne nje restorant te tille?

  Started by fcbesia‎, 03-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 32
  • Shikime: 2,937
  10-09-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 176 123456789101151101 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •