Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 178 123456789101151101 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 3542

Forum: Tė ndryshme

Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nje fraze per nje anetar.

  Started by Nicktjeter‎, 24-11-2014
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 115
  • Shikime: 15,093
  9 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Posta e Forumit Virtual

  Started by Morena‎, 13-01-2012
  21 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21
  • Pergjigje: 618
  • Shikime: 64,147
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Me ke nga antaret e fv jeni takuar ???

  Started by sec_l‎, 20-08-2008
  14 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14
  • Pergjigje: 392
  • Shikime: 45,529
  14-11-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Komente te antareve te forumit...

  Started by Karamele Zana‎, 23-10-2009
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 335
  • Shikime: 44,145
  26-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Perla forumore!

  Started by kitrra 123‎, 20-01-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 48
  • Shikime: 9,638
  13-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Sa eshte gjumi i rendesishem?

  Started by tani cn‎, 21-08-2008
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 2,571
  8 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Disa gjera nuk blihen me para.

  Started by PiNkY‎, 04-06-2013
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 704
  8 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Ja ēfarė zbulon fotografia e profilit pėr ty

  Started by Natta‎, 18 Ore me Pare
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 26
  18 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 14
  19 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 5,558
  22 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Lindemi apo behemi te zgjuar?!

  Started by albgrl‎, 15-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 33
  • Shikime: 4,454
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Post Kur dhe ku ke qenė e lumtur?

  Started by Gjarperesha‎, 21-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 41
  • Shikime: 4,349
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Cfare kishe bo me 500 euro

  Started by Jonio‎, 11-01-2013
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 41
  • Shikime: 1,242
  5 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Buzeqesh…

  Started by Arfenilla‎, 07-05-2012
  • Pergjigje: 22
  • Shikime: 1,731
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Komplimentet...

  Started by Lolita25‎, 07-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 36
  • Shikime: 2,986
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Po ti, a je dėshtak?

  Started by Deuid‎, 20-07-2012
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 342
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 2,495
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Question Gabimet e se shkuares

  Started by braziljania‎, 23-07-2008
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 3,008
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Nėse njė fėmijė rritet …

  Started by Arfenilla‎, 18-05-2013
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 446
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 1,133
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 178 123456789101151101 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •