Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 82
 1. #1
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,006
  Forca e Rrespektit
  3384

  Hoxha mashtrues, qė ngacmon seksualisht gratė.
  Fatmir Lloēi ėshtė njė person qė ėshtė vetėquajtur hoxhė e shėrues, i cili e ushtron aktivitetin nė banesėn e tij nė Tiranė. Nėn petkun e atij qė bėn mirė nė emėr tė “Zotit”, Fatmiri pretendon se shėron problemet shėndetėsore, apo syrin e magjinė.

  Por kur ato qė kanė nevojė pėr ndihmė janė gra e vajza, Fatmiri u hidhet sipėr nė emėr tė “riteve tė tij shėruese”.

  Hoxha Fatmir Lloēi – Ti zemėr mėrzitesh, acarohesh, mirėpo ti tek leku shtrėngohesh, se ju gjirokastritėt kėshtu jeni. Do vij ndonjė ditė atje dhe tė mė heqėsh lesht mua. T’i fryj njė herė kėtej unė. Pse po qesh?

  Qytetarja 1- Ēa, ēa ėshtė se nuk tė kuptova?

  Hoxha Fatmir Lloēi – Po, pompa. A mė the po ti?

  Qytetarja 1 – Po!

  Hoxha Fatmir Lloēi – Pompa tė fryftė! E kuptove? Ta pėrsėris prapė unė, nė daē ta shkruaj me shkrim!

  Qytetarja 1- Tani e kuptova… kėtė ndonjėherė, por shumė shumė pak.

  Hoxha Fatmir Lloēi – Si gjilpėra.

  Qytetarja 1- Eeee…

  Hoxha Fatmir Lloēi – Unė tė them, a tė ther si gjilpėra? Ti mė thoje po, kam gjilpėrė kėtu.

  Qytetarja 1 – Po ashtu mė dhimbte, ja tani, kur ma bėre ti. Ehė qeshte kėshtu…

  Hoxha Fatmir Lloēi – Domethėnė jo me inate, jo me nerva?

  Qytetarja 1- Eeee, jo me inat.

  Ndihmėsi – Xhaxh, plot ta mbush?

  Hoxha Fatmir Lloēi – Jo plot, nė gjysmė! Boll!

  Qytetarja 1- Domethėnė si i kapur mat, qeshte kėshtu. I thashė njė herė e njė kohė na i dorėzoje lekėt, tani s’ka mė lekė i thashė.

  Hoxha Fatmir Lloēi – Qeshi ėėė?

  Qytetarja 1- E qeshi kėshtu qėėė…

  Hoxha Fatmir Lloēi – (I flet nė vesh) Kur do tė nevrikoset. A e more vesh?

  Qytetarja 1- Eeeee, e mora vesh…

  Hoxha Fatmir Lloēi – Pėr mirė flasim ėėėė, pėr shtėpi.

  Qytetarja 1- Po, po!

  Hoxha Fatmir Lloēi – Siē ka qenė pėr fėmijėt e vet, s’janė tė mitė me njė fjalė, a mė kupton muhabetin?

  Qytetarja 1- Po, po!

  Hoxha Fatmir Lloēi – Janė fėmijėt e vet, oj zemėr! Po nė daē dhe tani hidhe!

  Qytetarja 1- Ta hedh dhe tani?

  Hoxha Fatmir Lloēi – Po tani kur tė ikėsh pėr nė shtėpi, hidhe!

  Qytetarja 1 – Po!

  Hoxha Fatmir Lloēi – Gocė e keqe!

  Qytetarja 1- Ėhė…

  Hoxha Fatmir Lloēi – Nuk ėshtė e vėrtetė ėėė? Se ėshtė budalla ėėė?

  Qytetarja 1- Epo, do flasim.

  Hoxha Fatmir Lloēi – Mjaft tani! Mjaft! Thuaje njė herė mjaft! Si nuk mė thėrrite njė herė pėr kafe?

  Qytetarja 1- Po tė duash i shikon vetė kėto punėt dhe vjen vetė, pa folur unė. Ika pastaj! Hajd mirupafshim se flasim, flasim! Mirupafshim!

  Situata me njė tjetėr qytetare:

  Qytetarja 2 – Ē’kemi. Si je ti?

  Hoxha Fatmir Lloēi – Hė moj shtremēe?!

  Qytetarja 2 – Si ke qenė?

  Hoxha Fatmir Lloēi – Ēfarė bėre ti?

  Qytetarja 2 – Vajta para disa ditėsh nė njė qokė.

  Hoxha Fatmir Lloēi – Po?!

  Qytetarja 2 – Edhe hėngra njė shėndetlie me arra.

  Hoxha Fatmir Lloēi – Kur ke qenė qė ke ngrėnė atė?

  Qytetarja 2 – U bėnė nja 2 javė e gjysmė.

  Hoxha Fatmir Lloēi – Tė ėshtė mpirė krahu i majtė?

  Qytetarja 2 – Krahu i majtė.

  Hoxha Fatmir Lloēi – Tė ėshtė mpirė kėshtu, si krah.

  Qytetarja 2 – Po, po!

  Hoxha Fatmir Lloēi – Si krah, si, si, si, si…

  Qytetarja 2 – Po, edhe mė bėn miza ndonjėherė.

  Hoxha Fatmir Lloēi – Je trembur nė gjumė?

  Qytetarja 2 – Trembem nganjėherė, shoh ndonjė ėndėrr tė keqe.

  Hoxha Fatmir Lloēi – Ti mė del me probleme, o vajzė!

  Qytetarja 2 – Ėė…

  Hoxha Fatmir Lloēi – Mė del me probleme, mė del e rėnduar, je e mbyllur nė vetveten tėnde shumė.

  Qytetarja 2 – Ėhė.. dhe ēfarė mundemi tė bėjmė?

  Jo nė 10 e gjysmė. Jo, 2!

  Qytetarja 2 – Oops… Tė janė bėrė tė gjitha njėlloj tani.

  Hoxha Fatmir Lloēi – Jo, jo, vetėm ty tė kam njėlloj.

  Qytetarja 2 – Pooo, tė gjitha njėlloj tė janė bėrė.

  Hoxha Fatmir Lloēi – Ehė… Ah moj bijė me mė pas dėgjuar mua, sot do tė ishe krajle.

  Qytetarja 2 – Po, po!

  Hoxha Fatmir Lloēi – Mos kujto se jam tallur me ty!

  Qytetarja 2 – Nuk je tallur, jo!

  Hoxha Fatmir Lloēi – Ėhė. Jo njė, por 3 apo 4 duke tė ngacmuar.

  Qytetarja 2 – Poo. Tani?

  Hoxha Fatmir Lloēi – Mė para.

  Qytetarja 2 – Prit pra, hė ēohu se na more frymėn! Ēohu pra!

  Hoxha Fatmir Lloēi – Qelbėsirė!

  Qytetarja 2 – Unė qelbėsirė?

  Hoxha Fatmir Lloēi – Ngordhalaqe!

  Qytetarja 2 – Pse tė gjithė kėshtu i fėrkon ti?

  Hoxha Fatmir Lloēi – Po, ato, qė kanė probleme.

  Qytetarja 2 – Ato, qė kanė probleme ėėė? Ndonjė zog i njomė.

  Hoxha Fatmir Lloēi – Si puna jote!

  Qytetarja 2 – Zog i njomė!

  Hoxha Fatmir Lloēi – Aty mbaje mendjen ti, mbaje mendjen tek budalliqet!

  Qytetarja 2 – Po ka nga ora 11 them unė, 10 e 30, por jo nė 9 nė pikė tė mėngjesit!

  Hoxha Fatmir Lloēi – Mė afro pak se nuk tė ha!

  Qytetarja 2 – Tė afroj mo, tė afroj! Por kam hall seee…

  Hoxha Fatmir Lloēi Hoxha – Se ēfarė?

  Qytetarja 2 – Po seee… tė janė bėrė tė gjitha njėlloj.

  Hoxha Fatmir Lloēi – Jo, mua nuk mė bėhen njėlloj.

  Qytetarja 2 – Ashtu ėėė…?

  Hoxha Fatmir Lloēi – Eh, moj bijė! A e more qiriun, oj ti, cucė? Ma jep pak qiriun tėnd! Shko tek dhoma e fundit, hape pak dritaren dhe ndize kėtė nė dritare!

  Qytetarja 2 – Nė dritare, po pse jo kėtu?

  Hoxha Fatmir Lloēi – Aty ku me do K***i mua, jo ku tė do ty!

  Qytetarja 2 – Iiiiiii…

  Hoxha Fatmir Lloēi – Dėgjove?

  Nė fund tė “seancės”, femrat marrin edhe njė nuskė nė arabisht, qė nė fakt as arabisht nuk ėshtė, e as nuk ka ndonjė domethėnie.
  tv klan
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 2. #2
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Qeka knoq hoxha ...tashi te 313 do knoqet e me shume
   

 3. #3
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  656
  Forca e Rrespektit
  420
  Mua nuk mu duken aspak viktima ato,,, me shum i cenuar dukej hoxha nga epshi delirant
   

 4. #4
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,459
  Forca e Rrespektit
  500
  Nuk po i them hoxhe se nuk ka lidhje me ta....
  Do e quaj hypsi .... pune per zili kish qeni fli e ferko... ne sa veme tek ferkimet harxhojme ca energji e icik lek kurse ky toci I kuklles merrte edhe lek edhe ferkime me nje qitap qe hapte dhe me nje shishe uje qe frynte...
   

 5. #5
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Epo kur ne i japim njerzve meritat e "shejta",ata pastaj i predikojne si te shejta dhuntit e tyre mbi ne.
  Meriton burg ky po e po,por me shume kjo tufe besimtaresh qe si hapen njehere syte e ballit.
   

 6. #6
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Nuk po i them hoxhe se nuk ka lidhje me ta....
  Do e quaj hypsi .... pune per zili kish qeni fli e ferko... ne sa veme tek ferkimet harxhojme ca energji e icik lek kurse ky toci I kuklles merrte edhe lek edhe ferkime me nje qitap qe hapte dhe me nje shishe uje qe frynte...
  o xhelozzzzz , sa do doje te ishe ne vend te hoxhes..me thuj nga 1 te 10
   

 7. #7
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,459
  Forca e Rrespektit
  500
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  o xhelozzzzz , sa do doje te ishe ne vend te hoxhes..me thuj nga 1 te 10
  -1 , quhet?
   

 8. #8
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  -1 , quhet?
  0 sinqeriteti...ose ato ne video nuk kane qene gje
   

 9. #9
  Ky qenka si doktor : "Hiqma tullacllekun!"

  U shufshin thuhet ne keto raste!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 10. #10
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,180
  Forca e Rrespektit
  4529
  Epo te tallet nje cop injoranti me nje tufe debilesh llogarit maskarallekun qe i ka zene me gjithe besim.

  Si i rrinte afer ajo teksa ai i thosh s'me ke pranuar kater heret e kaluara.

  Ish specialist ne ferkim e ne zberthyerje pantallonash hoxh effendiu
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 11. #11
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,128
  Forca e Rrespektit
  1500
  ky nuk eshte hoxhe hiq.... vetem ka perhap at emer, se nuk eshte hoxhe fare.

  me kujtohet atje ne Kosove, para luftes u paten perhap 2 hoxhollare, njeri ishte romė dhe shkrunte keshtu dhe tjetri shqiptar poashtu edhe ai shkrunte, dyte e quanin veten hoxhe, dhe faktikisht asnjeri Nuk ishin hoxhe, vetem kan rrejt. Ne realitet kishin qene: Fallxhorė, dmth ashtu njerez fallso qe genjejn tjeret se kishe po iu ndihmojn diqka me shkrim, a ne realitet asgje nuk ndihmojn. dhe Genjeshtar jan me emer.
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 12. #12
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,459
  Forca e Rrespektit
  500
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  0 sinqeriteti...ose ato ne video nuk kane qene gje
  Pse je kaq e sigurte per sinqeritetin tim me shoqe... une nuk jam si hoxha qe te ferkon, une te zhvesh direkt...
   

 13. #13
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,117
  Forca e Rrespektit
  2179
  Kanč shkuar nga besimi i tepert .,

  ... gja e trash paski qčnč.
   

 14. #14
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Pse je kaq e sigurte per sinqeritetin tim me shoqe... une nuk jam si hoxha qe te ferkon, une te zhvesh direkt...
  Ajo shprehja jote " hap komet, shtrengo dhomet" nga ktu e ka zanafillen me siguri
   

 15. #15
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,006
  Forca e Rrespektit
  3384
  Burri qe eshte burre,pas gjithe atyre ferkimesh,nuk del thate..ky hoxha,snuk gje me duket
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 16. #16
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,459
  Forca e Rrespektit
  500
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ajo shprehja jote " hap komet, shtrengo dhomet" nga ktu e ka zanafillen me siguri
  Jo nga ky pseudohoxhe jo...
   

 17. #17
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,117
  Forca e Rrespektit
  2179
  Sč degjove kur i tha ...shko ndize qiriun atje ( nga vidio qč solla une) ?., pra " atje"
   

 18. #18
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Epo te tallet nje cop injoranti me nje tufe debilesh llogarit maskarallekun qe i ka zene me gjithe besim.

  Si i rrinte afer ajo teksa ai i thosh s'me ke pranuar kater heret e kaluara.

  Ish specialist ne ferkim e ne zberthyerje pantallonash hoxh effendiu
  Njerez te felliqur me hoxhe prift.... e ato qe i mbajne shpresat tek ky llumi.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 19. #19
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,214
  Forca e Rrespektit
  969
  Zsna jam hoa don me te sheru?
   

 20. #20
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Ik mo ti .. se ta dhashe ndonje shkelm tek vendi i keq . : D
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 21. #21
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,117
  Forca e Rrespektit
  2179
  @ Zana .

  Bčhet fjalč sa injorantč janč qč shkojnč me deshirč tč hoxha., lčrč priftin kur tč sjellin ndonje rast tjr.
   

 22. #22
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Njelloj jane per mua .... looool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 23. #23
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Edisongen
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  578
  Forca e Rrespektit
  245
  Do i ket "sheruar" gruan ndonje politikani impotent dhe eshte hakmarre.
   

 24. #24
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,159
  Forca e Rrespektit
  1312
  Hoxhe mashtrues nuk besoj qe ka ne trojet shqiptare . Kurse , njerez mashtrues qe e quajne veten "hoxhe" kemi sa te duash .
  87654321

 25. #25
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,676
  Forca e Rrespektit
  11371
  Je bere goce e keqe ee?
  Fshshsht kamzhikun.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 26. #26
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,570
  Forca e Rrespektit
  4949
  problem seshte hoxha apo njerez si ky me cfardolloj emri te paraqiten.. problem eshte deshperimi i njerezve dhe zbrastesia qe kan ne informacione dhe te pashprese.
  nese do isha reale ne analozen e ketij fenomeni do beja vetem nje pytje..
  ok ky njeri eshte i tille.. po "ato te mirat" qe kerkojn derman sju ben pershtypje menyra e dermanit...
  me then te drejten ky zoteria gjeti shesh beri pershesh... dhe mire beri pasi te gjitha ishin mbi 18 vjec asnjera nuk tha jo .... apo te ankohej apo ta refuzonte...
  ky zoteria nuk iku ti ngacmoj rrugeve vete i iken ne shtepi e ne krevat..
  ndaj mendoj qe para se te tregojm me gisht kete njeriun pavlere duhet te mendojme sa shume njerez ka qe besojne ne gjera e njerez te pavler dhe qe o jemi aq te shtrydhur nga ai "besimi" e nuk tregohet karakteri... ose jemi aq modern e kjo eshte nje xhigolo ne kushtet rrethanore....
   

 27. #27
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,128
  Forca e Rrespektit
  1500
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  Kanč shkuar nga besimi i tepert .,

  ... gja e trash paski qčnč.

  po njerezit besojn kot ne rrena.......  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  Sč degjove kur i tha ...shko ndize qiriun atje ( nga vidio qč solla une) ?., pra " atje"

  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  @ Zana .

  Bčhet fjalč sa injorantč janč qč shkojnč me deshirč tč hoxha., lčrč priftin kur tč sjellin ndonje rast tjr.
  pa dyshim jan, por dhe ju keni marak mu marr me genjeshtraret e quajtur si pseudo "Hoxha".... Jo nuk i kemi ne harrese as priftat e juaj fare... por ne muslimanet jemi ata qe nuk mirremi me punet e juaja. sepse genjeshtar ka kudo...kurse njerezit e juaj futen mjaft ne tonat....

  mashtrues ka kudo: njejt si ata i besojn ketij mashtruesi kinse hoxhe bla bla, kinse tu shkru po rregullojka diqka. Logjikisht kush rregulloi me shkrim diq? Definitiv askush deri tani. Pra genjeshtra edhe ketu, njejt si ata qe mashtrohen e shkojn te prifti: falmi mekatet...dhe ooo ja te falura i ke tani -shko ben perseri te rejat tjera.... e se beso se tu kan fal? haha

  ja pra te thash: mashtrues ka kudo........ pra, mos u merrni me pseudo-kryethate te quajtur tille, se nuk eshte hoxhe fare.... si burdushi del ne fund.
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 28. #28
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,570
  Forca e Rrespektit
  4949
  Citim Origjinale Postuar nga Jetesa Shfaq Poten
  po njerezit besojn kot ne rrena.......
  pa dyshim jan, por dhe ju keni marak mu marr me genjeshtraret e quajtur si pseudo "Hoxha".... Jo nuk i kemi ne harrese as priftat e juaj fare... por ne muslimanet jemi ata qe nuk mirremi me punet e juaja. sepse genjeshtar ka kudo...kurse njerezit e juaj futen mjaft ne tonat....

  mashtrues ka kudo: njejt si ata i besojn ketij mashtruesi kinse hoxhe bla bla, kinse tu shkru po rregullojka diqka. Logjikisht kush rregulloi me shkrim diq? Definitiv askush deri tani. Pra genjeshtra edhe ketu, njejt si ata qe mashtrohen e shkojn te prifti: falmi mekatet...dhe ooo ja te falura i ke tani -shko ben perseri te rejat tjera.... e se beso se tu kan fal? haha

  ja pra te thash: mashtrues ka kudo........ pra, mos u merrni me pseudo-kryethate te quajtur tille, se nuk eshte hoxhe fare.... si burdushi del ne fund.
  degjo jetesa..
  nuk ke pse fut prifta apo hoxha te tjer ne diskutimin tend.. po flitet per x person.. e te gjith ketu e ne cdo veshje jan njerez me mekate te gjith
  tani si na i fal e cna fal prifti ne ...( ajo haha ishte tallese e sesht vendi i duhur per te tall figura qe skan te bejn me artikullin ne fjal)
  ju keni ritualet e tuaja e respekt
  ne kemi te tonat e nese ske respejt mos i gjyko!
  ne fund njeriu duhet te kete diku besim e nese studjohen te gjitha kan nje objektiv te jemi me te mire per vete apo per shoqerine ku jemi. ..jo te gjykojme apo ulim te tjetet ... pasi teorikisht sipas vdo besimi jan vellezerit tane!
   

 29. #29
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,570
  Forca e Rrespektit
  4949
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Su dukte e deshperuar ajo jo..u kenaq me "hoxhen"..hoxha zhigolo
  normal abis e jo vetem zhogolo per nje here ishte kshu i "shtepise"
  shoqeria ka nevoje per kulture, ka nevoje te kete interese, e mbi te gjitha te kete pune.. po te kishte pune kjo znj nuk kishte koh te ndizte qiriun askund e askujt....
   

 30. #30
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,128
  Forca e Rrespektit
  1500
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  degjo jetesa..
  nuk ke pse fut prifta apo hoxha te tjer ne diskutimin tend.. po flitet per x person.. e te gjith ketu e ne cdo veshje jan njerez me mekate te gjith
  tani si na i fal e cna fal prifti ne ...( ajo haha ishte tallese e sesht vendi i duhur per te tall figura qe skan te bejn me artikullin ne fjal)
  ju keni ritualet e tuaja e respekt
  ne kemi te tonat e nese ske respejt mos i gjyko!
  ne fund njeriu duhet te kete diku besim e nese studjohen te gjitha kan nje objektiv te jemi me te mire per vete apo per shoqerine ku jemi. ..jo te gjykojme apo ulim te tjetet ... pasi teorikisht sipas vdo besimi jan vellezerit tane!

  degjo jana.

  as ju skeni pse futeni fjalen hoxhe, tek nje genjeshtar. fjala ketu eshte per genjeshtar mashtures....

  jo sme intereson fare cben prfti juaj, vetem keta njerezit tuaj e zmadhojn fjalen hoxha duke e perdort keta fjale tek njeriu fallso.... ja pra te thash.


  Ne kemi Respekt bukur per njerezite juaj, porse ju dukeni qarte sa "keni".... andaj per perlyerje jeni te paret per cdo bisedė.
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 17
  Postimi i Fundit: 01-09-2016, 05:44
 2. Skandal ne Bulqize,ngacmon seksualisht 5 vjecaren..
  Nga Abis ne forum Portali i forumit
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-04-2016, 15:00
 3. Katėr mashtrues fetarė nga Shqipėria nė Paris
  Nga NeVertiti ne forum Analizė-Opinion
  Pergjigje: 29
  Postimi i Fundit: 13-01-2015, 07:25
 4. Itali, 80-vjecarja 'ngacmon seksualisht' 40-vjecarin
  Nga E3 ne forum Aktualiteti botėror
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-11-2009, 21:15

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •