Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 43 nga 43
 1. #1
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjarperesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  3,821
  Forca e Rrespektit
  108

  Post Kur dhe ku ke qenė e lumtur?

  Kur dhe ku ke qenė e lumtur?
  Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

 2. #31
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,438
  Forca e Rrespektit
  6107

  Pe: Kur dhe ku ke qenė e lumtur?

  Sot ,,,tani pikerisht tani jam e lumtur
   

 3. #32
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kejla
  Antarėsuar nė
  Jul 2009
  Vendodhja
  Verdalle
  Postime
  860
  Forca e Rrespektit
  410

  Titulli: Kur dhe ku ke qenė e lumtur?

  praktikisht e pamundur te thuash nje pergjigje te prere sepse ka momente kur thua weeeeeeeeeeee sa e lumtur jam por mendoj qe kur kam marre pergjigjen e diplomes dhe mbylla nje stad jete ka qene nje nder ditet qe do mbaj mend gjate ( u bene shume gjera bashke , shoqeria , plazhi dhe telefonata )
  Eksperience is not always the kindest of teachers, but it is surely the best

  Hej , cfare po ben , po flet me veten???
  Oh po . Me pelqen te flas me njerezit inteligjente

 4. #33
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hostel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Google maps aty e gjen nese kerkon
  Postime
  4,255
  Forca e Rrespektit
  405

  Titulli: Kur dhe ku ke qenė e lumtur?

  Cit Yellow Redhead
  " Ti je rehat fare"
  Keshtuqe une jam always happy po nuk qesh ekziston maria
  And I was shakin' at the knees
  Could I come again please.
  Yeah the ladies were too kind
  You've been - thunderstruck, thunderstruck

 5. #34
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,267
  Forca e Rrespektit
  905
  Unė nuk dua te jem e lumtur.
  Sa here jam e lumtur ndodh dicka e keqe dhe ma heq lumturine
   

 6. #35
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,735
  Forca e Rrespektit
  4532
  Nje rreze dielli te ngrohte
  Nje note pentagrami (me ngjyra)
  Nje gote vere te mire
  Nje buzeqeshje femre (direkt nenshkruaj castin me firmen )

  Jam shume happyyyyyyy
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 7. #36
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i lovely
  Antarėsuar nė
  Nov 2013
  Vendodhja
  GENOVA
  Mosha
  34
  Postime
  229
  Forca e Rrespektit
  226
  kam qene e lumtur kur u diplomova si juriste.

  vendi qe me mrekulloi qe syri i kalter ne sarande nese nk gabohem
  mos e merrni per dobesi heshtjen time se nese une flas ,ju nk do te mund t'a perballoni

 8. #37
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,458
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Moti ne nje kohe. Nje lloj lumturie e cmendur.

  U ula kembekryq ne mes te rryges dhe tymosa nje cigare. E ndjeva lirine te virgjer, te pa prekur e te pa dhunuar. Pastaj, ....., pastaj e dhunuan lirine dhe gjithcka u mjegullua.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 9. #38
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,362
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Vazhdoj te jem e lumtur,brenda cdo dite timen,ka momente te padiskutueshme lumturie.
  Jetoni ,mesoni te jetoni,ndjejeni lumturine brenda jush,ne gjera te vogla,pa pas nevoje per "ngjarje" per tua vertetuar ate cfare keni ,dispononi ne vetvete dhe per-rreth jush.

 10. #39
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,770
  Forca e Rrespektit
  8342
  Dje isha e lumtur...edhe sot poashtu...ē'eshte kjo pyetje.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 11. #40
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,766
  Forca e Rrespektit
  615
  dje po sot s'nuk..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 12. #41
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i lovely
  Antarėsuar nė
  Nov 2013
  Vendodhja
  GENOVA
  Mosha
  34
  Postime
  229
  Forca e Rrespektit
  226
  Rrallehere
  mos e merrni per dobesi heshtjen time se nese une flas ,ju nk do te mund t'a perballoni

 13. #42
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,362
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Dhe ne keto momente. )

  Lumturia nuk eshte pune ose verpim,eshte ndjesi!!

 14. #43
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Zambaku
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Postime
  402
  Forca e Rrespektit
  16
  Dikur isha e lumtur por dhe tani jam e lumtur ....lumturia nuk eshte vetem kur je e rrethuar nga njerez por dhe kur je vetem eshte nje ndjesi qe del nga shpirti
  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. 12 sekrete pėr tė qenė i lumtur
  Nga ShkodranNe ne forum Psikologjia
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-08-2018, 03:26
 2. 10 mėnyrat pėr tė qenė e lumtur
  Nga sweetzzinna ne forum Psikologjia
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-08-2018, 10:31
 3. Cila ka qene endra juaj kur keni qene te vegjel??
  Nga Lauri ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 95
  Postimi i Fundit: 13-11-2014, 16:41
 4. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-09-2012, 13:34

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •