Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 34 nga 34
 1. #1
  GIRLICIOUS fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i albgrl
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  559
  Forca e Rrespektit
  23

  Lindemi apo behemi te zgjuar?!

  Dikush eshte shume i zgjuar, dikush s'ia ka haberin per shkolle, dikush eshte i dhene pas sportit, dikush don vetem muzike, dikush don te beje vetem te mira ne kete bote e dikush e ka mendjen vetem per prapesira.......
  Njerezit lindin te tille apo behen te tille?? E kemi te shkruar qe nga momenti kur jemi formuar se per ēfare do kemi prirje apo natyra e vendos se kush do jemi ne??
  Si mendoni ju.....??
  Pjesa me e madhe e jetes shkon duke thene eshte teper heret, dhe pastaj eshte teper vone!!

 2. #31
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,137
  Forca e Rrespektit
  905
  Njerezit behen te zgjuar gjate jetes.
  E theksoj gjate pervojave te jetes,jo e librave.
  Jeta te meson me shume sesa librat.
  Po nuk mund tii shmangim rastet kur individe te caktuar e kane ne gene zgjuarsine.
   

 3. #32
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Ka edhe nga ato qe lindin te tille... pshm sic shikojme 2-3-4-5 vjecare qe lindin me talente.

  Ndersa k'to qe fiton ne jete, e quaj thjeshte eksperience... ku te tere do ti kalojne duan apo nuk duan , per mua nuk ka te beje me zgjuarsine.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 4. #33
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i lovely
  Antarėsuar nė
  Nov 2013
  Vendodhja
  GENOVA
  Mosha
  34
  Postime
  229
  Forca e Rrespektit
  226
  ne jemi homosapiennst e ketij fenomeni paranormal.jeta eshte nje "deja vu "

  truri zhvillohet ne barkun e nenes e me pas merr trajten e vet.

  mendojeni pak trurin si sateliti henor qe mban nje mase te dendur rere ku ka jete ,ka shpresa per te eksploruar mjedise me faren e luleve dhe ushqimeve.

  dikur hena qe qendronte e paprekur nga paraardhesit tane u nda ne dy sfera dhe shpertheu nje sasi e madhe uji .e ne qe nga ato kohe te largeta deshmuam qe

  jemi te permbushur me uje

  rera brumi qe na vesh me lekure me trup e koke
  mos e merrni per dobesi heshtjen time se nese une flas ,ju nk do te mund t'a perballoni

 5. #34
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,300
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Une personalisht,dhe kam qene dhe jom boo.
  Kur Pjalmi zgjuarsise gjendet perpara meje,merr pushim,pasi e dine qe punen e saj e bej une mesemirei. ahahhahaha
  Qahtuuu po.

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. E bukur, apo e zgjuar, femrat ende ne dileme!
  Nga Halis ne forum Psikologjia
  Pergjigje: 56
  Postimi i Fundit: 07-08-2018, 16:49
 2. Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-08-2017, 12:15
 3. Cilet jane me te zgjuar, meshkujt apo femrat?
  Nga TrueLovE ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 27
  Postimi i Fundit: 13-11-2014, 17:31
 4. Pergjigje: 11
  Postimi i Fundit: 07-08-2012, 00:16

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •