Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0

Forum: Tė njihemi me njėri-tjetrin

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Prezantimi dhe njohja e anėtarėve midis tyre.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 982
  • Postime: 21,653
 2. fv

  Nėnforumi ku do tė zbuloni perlat dhe bukuritė e fshehura tė Shqipėrisė. Vendet mė tė bukura turistike, tradita dhe kuriozitete reth Shqipėrisė.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 467
  • Postime: 2,646
 3. fv

  Pėrshėndetjet dhe urimet tuaja tė zemrės pėr anėtarėt e forumit.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 418
  • Postime: 11,441
 4. fv

  Ideja e kėtij forumi ėshtė qė tė marrin pjesė tė gjithė shqiptarėt e kosovės,maqedonisė, malit tė zi dhe camėrisė. Kėtu mund tė flisni pėr cdo gjė qė ka tė bėjė me jetėn e tyre nė kėto vise.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 84
  • Postime: 11,295
 5. fv

  Kushdo qė e ndjen veten shqipėtar dhe i mungon atdheu i tyre nė atė zbrastėsi ku ndodhen jashtė kufijeve tė atdheut tė tyre lė tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet virtual shqipėtar.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 102
  • Postime: 2,012
 6. fv

  Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshme

  Moderatoret:

  1. Legally_Sweet

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 457
  • Postime: 11,260

  Postimi i Fundit:

  Private
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 15
   • Postime: 931

   Postimi i Fundit:

   Private
  2. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 17
   • Postime: 818

   Postimi i Fundit:

   Private
  3. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 23
   • Postime: 477

   Postimi i Fundit:

   Private
  4. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 18
   • Postime: 749

   Postimi i Fundit:

   Private
  5. fv

   Konkursi i fotografise Fotomania 2014.Eshte i hapur per te gjithe anetaret me foto te shkrepura nga dora juaj.Mirepresim fotot tuaja,per me shume lexoni informacionet...

   Moderatoret:

   1. Legally_Sweet

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 18
   • Postime: 182

   Postimi i Fundit:

   Private
  6. fv

   Konkursi i Forumit Virtual i cili vlerson talentin e anėtarėve nė artin e fotografisė. Secili ėshtė i mirėpritur tė marri pjesė.

   Moderatoret:

   1. Legally_Sweet

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 29
   • Postime: 288

   Postimi i Fundit:

   Private
  7. fv

   Konkursi fotografik FOTOMANIA 2012

   Moderatoret:

   1. Legally_Sweet

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 27
   • Postime: 199

   Postimi i Fundit:

   Private