Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0

Forum: Tema shoqėrore

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  ėshtė si tė thuash prezantimi i parė i forumit dhe ketu gjenden temat me tė klikuara ose mė tė rejat.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,616
  • Postime: 11,693
 2. fv

  Probleme sociale tė shoqėrisė, diskutime mbi fenomene tė tilla si rracizmi, varfėria, diskriminimi dhe tė gjitha ato fenomene qė na ndodhin gjatė rendit tė ditės. Kanė njė shumėllojshmėri problemesh tė cilat kėtu kanė vendin e lirė pėr t'u diskutuar.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,700
  • Postime: 54,426
 3. fv

  C'do gjė mbi shkollėn, universitetet, pedagogji. Libra Shkollore.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 305
  • Postime: 3,073
  1. fv

   Forumi ku mund tė diskutoni rreth botės studentore, aktualitetit, bursat, shkollat private, literaturat etj.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 67
   • Postime: 429
 4. fv

  Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

  Moderatoret:

  1. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 981
  • Postime: 24,947
  1. fv

   Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

   Moderatoret:

   1. dangerous

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 29
   • Postime: 337
 5. fv

  Mėnyra jetesės - sesi mund ta bejme atė sa mė tė qetė, recetat e dashurisė dhe kreativitetit njerėzor. Kėshillat qė mund tė na ndihmojnė nė jetėn tonė tė pėrditshme, nė cdo aspekt tė saj, nė familje, dashuri, miqėsi etj.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,121
  • Postime: 8,929
 6. fv

  Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 3,502
  • Postime: 42,487
 7. fv

  Nuk lejohet pjesėmarrja nėn moshėn 18 vjec!

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,305
  • Postime: 20,208

  Postimi i Fundit:

  Private
  1. fv

   Gjėrat mė tė cuditshme qė kanė lidhje me botėn seksuale.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 286
   • Postime: 3,683

   Postimi i Fundit:

   Private
  2. fv

   Kėshillat pėr tė pėrmirėsuar jetėn seksuale, parandalimi sėmundjeve me transmetim si dhe ide tė ndryshme pėr pėrmisimin e jetės seksuale

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 266
   • Postime: 2,074

   Postimi i Fundit:

   Private