Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 28 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 833
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  198
  Forca e Rrespektit
  140

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
   

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  35,290
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Kjo fotoia bashke me shprehjen!

  “Maybe we tried to leave as much memories of ourselves with each other because we knew one day we wouldn’t be together any more.”
  ― Makoto Shinkai, 5 Centimeters per Second
  cassy


   

 3. #3
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,286
  Forca e Rrespektit
  2154
  Nje rast ne fjale ... ku nje djalosh zezak sic duket kishte vjedhur dicka ne nje dyqan e po e ndiqnin nga pas security ... u afrua prane nje dyqani i cili ka dyer automotike por qe eshte veshtire qe ta dallosh nese eshte hapur apo mbyllur .. e nga shpejtesia/nxitimi u perplas me deren ... e u palos ne toke , me prb frymemarrje , dhimbje zemre .. i lare ne gjak ( u shqetesuan i madh e i vogel, duke pritur policine/ambulancen )

  U acaruan te gjithe njerezit duke perfshire edhe mua ... me ato shit stupid securities .. duke ndjekur njerezit neper rruge jashte dyqaneve, edhe vete policia nuk i ndjek me vrap neper rruge k'to raste te tilla, perjashto rastet ku rrezikojne jeten e publikut, ndersa k'to iditotet marrin ne qafe jete njerezish per nje pale kepuce, pantallona apo ku di une .

  Kulmi i acarimit... njerez pa pike llogjike, shpresoj qe ligji ti ndaloje kategorisht raste te tilla...
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 4. #4
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555
  Asgjeja e asgjese....
   

 5. #5
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,061
  Forca e Rrespektit
  973
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Nje rast ne fjale ... ku nje djalosh zezak sic duket kishte vjedhur dicka ne nje dyqan e po e ndiqnin nga pas security ... u afrua prane nje dyqani i cili ka dyer automotike por qe eshte veshtire qe ta dallosh nese eshte hapur apo mbyllur .. e nga shpejtesia/nxitimi u perplas me deren ... e u palos ne toke , me prb frymemarrje , dhimbje zemre .. i lare ne gjak ( u shqetesuan i madh e i vogel, duke pritur policine/ambulancen )

  U acaruan te gjithe njerezit duke perfshire edhe mua ... me ato shit stupid securities .. duke ndjekur njerezit neper rruge jashte dyqaneve, edhe vete policia nuk i ndjek me vrap neper rruge k'to raste te tilla, perjashto rastet ku rrezikojne jeten e publikut, ndersa k'to iditotet marrin ne qafe jete njerezish per nje pale kepuce, pantallona apo ku di une .

  Kulmi i acarimit... njerez pa pike llogjike, shpresoj qe ligji ti ndaloje kategorisht raste te tilla...
  cfare faji kane rojet qe ky idioti zhkon e vjedh, dhe si idiot qe eshte perplaset me deren?
   

 6. #6
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,286
  Forca e Rrespektit
  2154
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  cfare faji kane rojet qe ky idioti zhkon e vjedh, dhe si idiot qe eshte perplaset me deren?
  Rojet nuk paguhen per te ju vene te tjereve nga pas ne k'te lloj forme ( nuk i mbron as ligji ne k'te rast) , duke ju rrezikuar jeten njerezve ... e duke vene ne rrezik edhe te tjeret. Rojet kane pergjegjesi per brenda per brenda dyqanit edhe k'tu me limite pa perdorur dhune apo presion.

  Ps... Here tjeter, kujdes gojen me mua ... packa qe komenti i im , nuk kishte fare lidhje me ty .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #7
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555
  Ka disa dite qe bejne ca punime ketu,me tripan grrrrr tere dites...sa sot i dhash nje mallkim te tipit "Tu prishte tripani jarebi,para se t'na prish nervat ai"...e tani po ndihem ne faj si do e laj kete mekat
   

 8. #8
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,474
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4469
  IMG_1160.jpg....


  Kjo foto ??nuk e di cfare do thot kjo reklam?
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 9. #9
  VIP fv Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  10,370
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  668
  2017-08-21 23_04_07-Who Were You In A Past Life_ - ? That's how you looked in the past ?.jpg
  Bera nje loj ne internet "Me ke ngjani ne jeten e shkuar" dhe me doli kjo femra.
  Dhe kur krahasova foton time,me kte foton ngjaja identik por me nje ndryshim kjo e lyer ndersa un jo.
   

 10. #10
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555


  Po shikoja kete video e mu kujtua ajo tema e asaj grus me burrin emigrant,qe u kap duke e tradhetuar...po se gjeta dot

  Pershtypja eshte se te pakten dashnori i kesaj u mundua ta mbroj,ndersa ai dobici shqiptar si shume te tjere palaco,vetem per te bere qejfin,,,, kokat s'keni ngrene tha ...ja mbathi me te 4-ra lool ,sot as e njeh me
   

 11. #11
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  28
  Postime
  10,295
  Forca e Rrespektit
  2939
  Epo kur u ben ca zhgarravina te te tregojne ca te besh me jeten....vdesin shqipetaret me dhene mend...yttt funderrina te tokes.
  Treat your self like a star!!!

 12. #12
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,061
  Forca e Rrespektit
  973
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Rojet nuk paguhen per te ju vene te tjereve nga pas ne k'te lloj forme ( nuk i mbron as ligji ne k'te rast) , duke ju rrezikuar jeten njerezve ... e duke vene ne rrezik edhe te tjeret. Rojet kane pergjegjesi per brenda per brenda dyqanit edhe k'tu me limite pa perdorur dhune apo presion.

  Ps... Here tjeter, kujdes gojen me mua ... packa qe komenti i im , nuk kishte fare lidhje me ty .
  Mjaft me kercenime se kur me kercenon me tkurren lesht e kembeve nga frika :S

  Karma, idiot merr dicka pa paguar, dhe e peson
  Merre per mesim
   

 13. #13
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,286
  Forca e Rrespektit
  2154
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Mjaft me kercenime se kur me kercenon me tkurren lesht e kembeve nga frika :S

  Karma, idiot merr dicka pa paguar, dhe e peson
  Merre per mesim
  u make me sick , leave me alone
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #14
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555
  Bohhhh .................................................. .................................................. ...................,sa s'rrihet .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...................................
   

 15. #15
  Kosovare fv Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,117
  Forca e Rrespektit
  1442
  sa me vjen keq kur lexoj siper si ofendohen shqiptaret...

  Ata jane si jane, skan faj se deri sot ne max. jane keqperdor nga te huajt......

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 16. #16
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,268
  Forca e Rrespektit
  11349
  Qe kam filluar qe sot te mbledh material se ku te bej pushimet per vitin tj.
  Kyoto o ana tjeter e globit?
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 17. #17
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  793
  Forca e Rrespektit
  99
  Qė sapo vendosa se vitin tjetėr do shkoj nė amerikėn latine pėr pushime.
   

 18. #18
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,268
  Forca e Rrespektit
  11349
  Citim Origjinale Postuar nga Rildi.s Shfaq Poten
  Qė sapo vendosa se vitin tjetėr do shkoj nė amerikėn latine pėr pushime.
  Vetem mos thuaj Mexike, Cube
  Apo Bolivi
  Apo Panama
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 19. #19
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  793
  Forca e Rrespektit
  99
  Jojo,rio.Ne cube kam qėnė
  U bė chit chat
  Heren e fundit u redaktua nga Rildi.s; 23-08-2017 ne 21:44.
   

 20. #20
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  793
  Forca e Rrespektit
  99
  Njė pyetje.Nė cubė shkohet edhe nga aeroporti i rinasit?
   

 21. #21
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,268
  Forca e Rrespektit
  11349
  Citim Origjinale Postuar nga Rildi.s Shfaq Poten
  Njė pyetje.Nė cubė shkohet edhe nga aeroporti i rinasit?
  Sdi si te ndihmoj. Bej nje kerkim ne net .
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 22. #22
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,286
  Forca e Rrespektit
  2154
  Sot nje shoqe e cila me shkruante tere diten , por nuk kisha shume kohe per ti kthyer pergjigje ... si perfundim , pasi mbarova punet e mia... i thashe hajde ikim bejme ndonje aktivitet --- e ma kthente, ndihem e lodhur ndihem kshu ndihem ashtu ( thashe me vete u just need to get out for few hours ) .. nejse vajta e mora tek shtepia , ikem beme ca ore aktivitete te ndryshme... edhe i thashe tani do te kthehemi ne shtepi ne kembe, qe qe te bisedojme gjere e gjate, 1 ore rruge ne kembe .. tani e dergova gjer tek dera e shtepise . Edhe e pyes , po tani si ndihesh ? Me thote shume shume mire, i really needed this .

  Ps... Si perfundim , njerezit sot kane humbur motivimin ne pergjithesi e mendojne .... qe paraja eshte pergjigjeja per gjithcka , pastaj kur arrijne k'te faze , humbasin vetveten . Boh
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 23. #23
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  793
  Forca e Rrespektit
  99
  Para dy vitesh ka pas.Por ka qėnė belleair,me qė belleair shpalli falimentin nuk e dij nėse kto kompanit e reja e kanė.Pėr kuriozitet pyeta
   

 24. #24
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,268
  Forca e Rrespektit
  11349
  Citim Origjinale Postuar nga Rildi.s Shfaq Poten
  Para dy vitesh ka pas.Por ka qėnė belleair,me qė belleair shpalli falimentin nuk e dij nėse kto kompanit e reja e kanė.Pėr kuriozitet pyeta
  Dhe une taman tu pergjigja. Nuk e di. Nga Rinasi skam udhetuar dhe aq shpesh.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 25. #25
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555
  Kenaqesia qe ndjen Nicktjeter duke i bere like cdo komentuesi kunder meje..... sidomos kur keto vijne nga te ashtu quajtur "miq" te saj...
   

 26. #26
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,915
  Forca e Rrespektit
  4425
  Mė treguan njė ėndėrr.
  Epo i'u mbushėn syt me lot kur ma pėrshkroi.

  Lot gėzimi e dėshire.


  Ime mbesė kėndonte ninullė njė kukulle sot.
  Dy pėrshtypje lidh me njėra tjetrėn.

  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 27. #27
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,179
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1260
  Ėshtė e habitshme puna e ėndrrave. Unė e kam parė veten duke vallzuar me tė njėjtin person nė tre raste rrjesht dhe nė tė njėjtin muaj tė vitit. Ishte vėrtetė ēudi... Herėn e fundit mė tha se mė donte gjithė jetėn. Passion si i bėhet me ėndrrat? Tė jenė pjesė e jetės sė ardhshme thuaj?
   

 28. #28
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,268
  Forca e Rrespektit
  11349
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Ėshtė e habitshme puna e ėndrrave. Unė e kam parė veten duke vallzuar me tė njėjtin person nė tre raste rrjesht dhe nė tė njėjtin muaj tė vitit. Ishte vėrtetė ēudi... Herėn e fundit mė tha se mė donte gjithė jetėn. Passion si i bėhet me ėndrrat? Tė jenė pjesė e jetės sė ardhshme thuaj?
  Therrime? Ti je e cuditshme
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 29. #29
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,268
  Forca e Rrespektit
  11349
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  Kenaqesia qe ndjen Nicktjeter duke i bere like cdo komentuesi kunder meje..... sidomos kur keto vijne nga te ashtu quajtur "miq" te saj...
  Kush o kjo cika Nicktjeter?
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 30. #30
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,179
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1260
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Therrime? Ti je e cuditshme
  Niki, lėre se vajta tek muzeu i shkencės dhe kuptova pse policat qeshnin sa herė qė shkoja nė Rajon pėr dokumentat! Njėri mė tha: "ke pėr tė na lėnė ca beba tė bukur ti qė do na kėnaqėsh."

  Ahahahha... duke pritur babin e duhur tė bebave unė! 😀😘
   

Faqja 1 nga 28 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •