Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
E kom vendos, do hap tem dhe do boj kerkes zyrtare
"du dashnore me lek qe mos kem mo nevoj me shku ne pun... perfitime sezuale ne shkembim" :p do Zoti sme qello Jorina! :ROFLMAO:
@Imp4cT urgjent i teme per @Tip , shlyjy borxhin qe i ke :p
 

Tip

Well-known member
@Imp4cT urgjent i teme per @Tip , shlyjy borxhin qe i ke :p
ho mi, e shef e?! fol po deshe!!! ...qirosi bo kot sa per sy e faqe me rujt harmonin ne grup se kshu thell thell sme shef dot me sy mu, mka mor inot qe me bejten e alesias :p

vetem po ti thot @Legally_Sweet "boj i meme me fotografin e Tip dhe me nje lajmerim qe po kerko per dashnoren ideale qe ta printoj te puna dhe ta njis ne cdo kat afer deres ashensorit" mund ti prishet menja atij :p
 

Legally_Sweet

Alis volat propriis
Staff member
ho mi, e shef e?! fol po deshe!!! ...qirosi bo kot sa per sy e faqe me rujt harmonin ne grup se kshu thell thell sme shef dot me sy mu, mka mor inot qe me bejten e alesias :p

vetem po ti thot @Legally_Sweet "boj i meme me fotografin e Tip dhe me nje lajmerim qe po kerko per dashnoren ideale qe ta printoj te puna dhe ta njis ne cdo kat afer deres ashensorit" mund ti prishet menja atij :p
@Imp4cT afroje veshin, t'them i gjo ke veshi, pa e marr vesh kta te tjeret?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Tu i jep msim @NGU

Sot ke ora e pare
 
  • Haha
Reactions: NGU
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top