Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Mora i sy gjume,tani po ngrihem te bej i kafe.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Leviza per nje takim pune dhe ca vapeeeeeeeee me vdek

Tani po mbledh kockat se mu shkrine rruges :p
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
avazi i mujkes.. marrim lek duke punu. :D :D
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Hyra pak ne forum
 

Didi

C'est la vie.
Staff member
Po merrem me fjalekalimin e nje faqe zyrtare. As emer as fjalekalim sdashka te pranoj.
 

Vvetoni

Anëtar
Pe pyt njoni hoxhen:
- hoxhe pram kam fjet me 7 femra a eshte haram(mekat).
-jo nuk osht haram, osht rren.
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
Lexova nje email, dhe po marr icik kohe qe ti pergjigjem . :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top