Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vvetoni

Anëtar
Po e shikoj nje dokumentar per shpetimin per llojet e peshkut dhe mbrojtjen e mjedisit detar. Sdi qysh perfundova ne to.
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Sa hyra ne shtepi, drejt e ne shtepi pa kthy koken as majtas as djathtas sic qe porosia..:p
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
E kam nda mendjen me pi si dreqi sot... kusurin do e le ne strip.. lol lol
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Po marr rreze dielli
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Copë e kam fytin... e tani piva një shurup.
Fola sot në telefon me disa, e u trembën nga zëri im i ngjirur...
Duket të kisha komunikuar me mesazhe...
Te kaluara @Artin ska me keq se gripi veror e kalova
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
po shoh tavolinen plot me shkresa e po pertoj edhe ti shfletoj...jo me ti firmos :(

Qekam per ibret sot
 

jana80

Super Moderator
Staff member
po qesh ..
ne cdo fund sms i shkruaj ne shqip nje shoqes sime puc..
sot me thote :
-wa tek dera e nje dyqani qenka shkruar puc..
pastaj vjen sms tjeter..
-hyra brenda shiska dritare dyer
..lexo mire te dera mos eshte pvc.
pergj..
100 here them sdo i le me syzet ne shtepi...
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Kur merzitem me veten , ja lexoj kte e ngushellohem dhe bindem qe po...une kam lindur ne planetin e gabuar :p

Per te gjithe ju qe ndiheni si une....mesoni kete te vertete te madhe :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top