Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Mogli

Zzzzzzz
Kur merzitem me veten , ja lexoj kte e ngushellohem dhe bindem qe po...une kam lindur ne planetin e gabuar :p

Per te gjithe ju qe ndiheni si une....mesoni kete te vertete te madhe :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Un i bie tjem pesha pupel hahahaha
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Duke pare si shtohet pirgu i shkresave per firmosje dhe qe une skam hapur asnje....pffffffffffffffffffff

e tallen e dynjaja ...pffffffffffffffff
 

jana80

Super Moderator
Staff member
po pergatitem per tu kthyer ne shtepi...
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Ha kikirika.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top