Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
Po vuaj ketu ne ballkon, duke pire nje kafe.
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Mezi po shty kete 1 orshin e fundit ne pune.:D
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Po gatuaj ....akoma skam mbaruar
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Iku pushimi drekes tu ca kopalla ketu ahahaha
As nje sy gjume s'mora.
TAni do ngrihem te bej nje kafe ,ta pi nen freskun e pishave.
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
hyra ne zyre, po shoh ckam per te bere dhe thashe te hyj pak ne forum pastaj te filloj te stresoj veten dhe ata qe kam perreth meje.. :p
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Aq jam trash sot.....pfffffffffff
si perfundim...e cova nga 2m ne 1.89m hahahahahahahahaha
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top