Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
gjesi iher....

sa hyra aty ku vemi cdo dite 9 me 5.. :D
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Sa me erdhi kafia.
Le ta veshtroj nje minut me dashuri dhe me pas le te ngjiten buzet e mia me buzet e saj.. :D
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Po mendoj te bej nje sheqerpare
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Relax fikhall veq vet pa um majt kerkush
Kafe, uj tgazum
Cigare spi :p20190824_120241.jpg
 

Vvetoni

Anëtar
Po provoj të ushqej këtë trup të humbur.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top