Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Yin & Yang
 

Tiku

S'ka me gili vili mo...vec tre here ne jav. :P
Staff member
Nuk i shaj dot femrat, jane meshkujt qe nuk jau plotesojne deshirat atyre. Fundja nqs nuk e kenaq nje femer me ato qe do hap rrugen plako. :D
P.S deklaroj qe ate qe thashe me siper e thashe ne kushte te rona psikollogjike. :p
 

MrCool

Simple
Mvaret shume nga karakteret, por besoj se me shume eshte femra, me ato temat qe kane ndodhur para 3 vitesh 128 ditesh dhe 14 oreve.. Ose kur thot Po dhe nenkupton jo dhe plot e plot avadise dhe huqe qe as ato vete nuk i kuptojne..

Mashkulli zakonisht eshte shkaktar kur nxjerr anen femijerore ne pah :p
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Mvaret shume nga karakteret, por besoj se me shume eshte femra, me ato temat qe kane ndodhur para 3 vitesh 128 ditesh dhe 14 oreve.. Ose kur thot Po dhe nenkupton jo dhe plot e plot avadise dhe huqe qe as ato vete nuk i kuptojne..

Mashkulli zakonisht eshte shkaktar kur nxjerr anen femijerore ne pah :p
Me kte pershkrim une jam elektoral gri lol
 

_xhelozi

Just Smile !
Sipas situates ndodhin kto zenka ... por femrat kan nje ves t keq nisin tu u grric pak dhe hapin thesin e zenkave t hershme dhe qofsh shnosh :ROFLMAO: dhe si perfundim ne jemi tpafajshem ne shumicen e rasteve :p
 
Top