UFO-t na vizitojnë kur jemi në gjumë

MrCool

Simple
Sot dola ne qytet, kishin zbrit ufot ne pedonale per qef te vet. :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Spo di a me flejt tash a jo ?
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Paraliza ne gjume eshte gjysem orgazem :p

Dhe pse kam lexuar se kjo vjen nga periudha te forta stresi. Ajo ndjesia qe do te levizesh por sleviz dot dhe vetem je e afte te degjosh,magnifique
 

Aki

misfit
Paraliza ne gjume eshte gjysem orgazem :p

Dhe pse kam lexuar se kjo vjen nga periudha te forta stresi. Ajo ndjesia qe do te levizesh por sleviz dot dhe vetem je e afte te degjosh,magnifique
Mua me ndodh, por nuk e perjetoj si gje te bukur :D, madje pasi pashe ate serialin The Haunting of Hill House, ku ajo goca qe ne fakt perjetonte paralize gjumi shihte nje femer me qafe te thyer e qe doli se ishte kjo ne momentin e vdekjes, pas asaj fillova te kem e halucinacione kur kisha paralize gjumi :D
 

jana80

Super Moderator
Staff member
cili film ishte ky!
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Mua me ndodh, por nuk e perjetoj si gje te bukur :D, madje pasi pashe ate serialin The Haunting of Hill House, ku ajo goca qe ne fakt perjetonte paralize gjumi shihte nje femer me qafe te thyer e qe doli se ishte kjo ne momentin e vdekjes, pas asaj fillova te kem e halucinacione kur kisha paralize gjumi :D
Se kam pare. Ama heret e para trembesha..dhe ato dy-3 sekondat e pare trembesha dhe me vone derisa i thoja vetes ia prap paralize gjumi. Dhe ne momentin qe truri e realizonte ikte efekti. Dmth fillon e clirohesh.

Sdi si ta them pse me pelqente. Mbase per faktin qe te duket surreale. Qe te kap ai momenti i panikut dhe te duket vetja si ne dimension tjerer. Pra ne ato momente kur sje ne gjendje te besh asgje ke vetem emocionet e tua qe do perballesh.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Aki
Top