Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 105

Forum: Tregime

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Pėrrallat shqiptare

  Started by *Mia*, 19-07-2008
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 10,717
  17-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Libra me peralla -per shkarkim

  Started by sweetzzinna, 24-04-2009
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 7,736
  24-04-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 800
  11-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 1,542
  10-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Letra e nje babai per djalin e tij…

  Started by WxP, 09-04-2012
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 4,648
  14-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Thumbs up Te behemi krijues

  Started by kitrra 123, 14-12-2011
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 56
  • Shikime: 8,742
  06-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 148
  23-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 3,884
  15-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Pasuria, Suksesi & Dashuria

  Started by Loverboy, 23-01-2017
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 286
  23-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Question teksti tregimtar

  Started by Jamaku, 06-01-2013
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 16,048
  18-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 3,115
  14-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Pensionisti me kėmbėn te drunjtė .

  Started by PiNkY, 06-10-2013
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 849
  12-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Dashuria e motres!

  Started by Hartini, 04-12-2013
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 2,691
  20-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Sa Vlen Njė Grua.. ?

  Started by NeVertiti, 09-03-2013
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 33
  • Shikime: 3,280
  15-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Shoket...

  Started by Indola, 19-02-2012
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 2,128
  14-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 1,153
  14-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Sorrėn dhe bilbilin

  Started by Arfenilla, 10-04-2015
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 774
  10-04-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Tregime Mistike

  Started by PiNkY, 19-05-2013
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 3,492
  17-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Fati dhe logjika........

  Started by Arfenilla, 15-10-2013
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 949
  15-10-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 716
  29-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •