Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 18 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 353

Forum: Veshje dhe Aksesorė

Moda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesorė, canta , kapele e syze etj...

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Parfumet

  Started by Schila, 19-07-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 111
  • Shikime: 15,483
  03-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vogue Paris..!!

  Started by NeVertiti, 12-09-2013
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 2,949
  01-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Koleksion ēantash

  Started by braziljania, 23-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 5,763
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Intimet joshėse !

  Started by PiNkY, 14-04-2014
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 61
  • Shikime: 12,077
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Sandale dhe Kepuc..........

  Started by Arfenilla, 01-06-2012
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 54
  • Shikime: 16,057
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fustani i zi nuk "vdes" kurrė!

  Started by sweetzzinna, 16-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 41
  • Shikime: 37,712
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: MoDa Styles..!!

  Started by Arfenilla, 12-11-2013
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 59
  • Shikime: 11,231
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Sondazh Teme NgjitėsE Ngjitėse:Sondazh: Takat e larta

  Started by sweetzzinna, 09-10-2009
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 2,942
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Cool Teme NgjitėsE Ngjitėse: Syze dielli...

  Started by braziljania, 25-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 12,524
  18-07-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Aksesoret dhe shumellojshmeria e tyre..!!

  Started by NeVertiti, 20-02-2012
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 2,900
  18-04-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Linzheria- cfare i pershtatet trupit tend!

  Started by sweetzzinna, 27-08-2008
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 2,711
  25-11-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Shopping...

  Started by Legally_Sweet, 26-11-2011
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 2,938
  01-12-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Si te masesh numrin e sutjenave !

  Started by sweetzzinna, 28-09-2008
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 7,922
  22-04-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Rregulla tė reja nė gardėrobė

  Started by *deliza*, 18-09-2008
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 3,160
  18-09-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 135
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Kapelet

  Started by Loyalty, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 52
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 63
  07-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 198
  07-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 57
  07-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 40
  07-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Zuhair Murad Over the Years

  Started by NeVertiti, 28-01-2016
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 881
  03-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 148
  17-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Meshkujt pėlqejnė tė brendshmet e zeza

  Started by E3, 13-02-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 36
  • Shikime: 8,071
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Lingeri, me ngjyra dhe joshese

  Started by elbruna, 09-04-2010
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,826
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 345
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 817
  24-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 2,371
  18-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Tė vishesh me tė bardha

  Started by *deliza*, 06-02-2009
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 11,030
  18-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 18 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •