Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 18 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 350

Forum: Veshje dhe Aksesorė

Moda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesorė, canta , kapele e syze etj...

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Parfumet

  Started by Schila, 19-07-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 111
  • Shikime: 15,433
  03-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vogue Paris..!!

  Started by NeVertiti, 12-09-2013
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 2,916
  01-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Koleksion ēantash

  Started by braziljania, 23-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 5,715
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Intimet joshėse !

  Started by PiNkY, 14-04-2014
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 61
  • Shikime: 12,008
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Sandale dhe Kepuc..........

  Started by Arfenilla, 01-06-2012
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 54
  • Shikime: 15,976
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fustani i zi nuk "vdes" kurrė!

  Started by sweetzzinna, 16-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 41
  • Shikime: 37,613
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: MoDa Styles..!!

  Started by Arfenilla, 12-11-2013
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 59
  • Shikime: 11,190
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Sondazh Teme NgjitėsE Ngjitėse:Sondazh: Takat e larta

  Started by sweetzzinna, 09-10-2009
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 2,916
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Cool Teme NgjitėsE Ngjitėse: Syze dielli...

  Started by braziljania, 25-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 12,493
  18-07-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Aksesoret dhe shumellojshmeria e tyre..!!

  Started by NeVertiti, 20-02-2012
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 2,886
  18-04-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Linzheria- cfare i pershtatet trupit tend!

  Started by sweetzzinna, 27-08-2008
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 2,692
  25-11-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Shopping...

  Started by Legally_Sweet, 26-11-2011
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 2,928
  01-12-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Si te masesh numrin e sutjenave !

  Started by sweetzzinna, 28-09-2008
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 7,825
  22-04-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Rregulla tė reja nė gardėrobė

  Started by *deliza*, 18-09-2008
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 3,146
  18-09-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 50
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. 10 trendet qė e modės pėr vitin 2018

  Started by Jetmira, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 182
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 45
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 30
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Zuhair Murad Over the Years

  Started by NeVertiti, 28-01-2016
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 865
  03-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 132
  17-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Meshkujt pėlqejnė tė brendshmet e zeza

  Started by E3, 13-02-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 36
  • Shikime: 8,039
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Lingeri, me ngjyra dhe joshese

  Started by elbruna, 09-04-2010
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,805
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 332
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 801
  24-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 2,352
  18-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Tė vishesh me tė bardha

  Started by *deliza*, 06-02-2009
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 11,005
  18-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 633
  24-08-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,269
  18-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 1,908
  20-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 18 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •