android
Faqja 1 nga 18 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 359

Forum: Veshje dhe Aksesorė

Moda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesorė, canta , kapele e syze etj...

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: MoDa Styles..!!

  Started by Arfenilla‎, 12-11-2013
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 60
  • Shikime: 11,700
  17-05-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Parfumet

  Started by Schila‎, 19-07-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 111
  • Shikime: 15,732
  03-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vogue Paris..!!

  Started by NeVertiti‎, 12-09-2013
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 3,036
  01-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Koleksion ēantash

  Started by braziljania‎, 23-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 5,841
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Intimet joshėse !

  Started by PiNkY‎, 14-04-2014
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 61
  • Shikime: 12,280
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Sandale dhe Kepuc..........

  Started by Arfenilla‎, 01-06-2012
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 54
  • Shikime: 16,220
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fustani i zi nuk "vdes" kurrė!

  Started by sweetzzinna‎, 16-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 41
  • Shikime: 37,825
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Sondazh Teme NgjitėsE Ngjitėse:Sondazh: Takat e larta

  Started by sweetzzinna‎, 09-10-2009
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 2,983
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Cool Teme NgjitėsE Ngjitėse: Syze dielli...

  Started by braziljania‎, 25-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 12,587
  18-07-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Aksesoret dhe shumellojshmeria e tyre..!!

  Started by NeVertiti‎, 20-02-2012
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 2,937
  18-04-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Linzheria- cfare i pershtatet trupit tend!

  Started by sweetzzinna‎, 27-08-2008
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 2,740
  25-11-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Shopping...

  Started by Legally_Sweet‎, 26-11-2011
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 2,963
  01-12-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Si te masesh numrin e sutjenave !

  Started by sweetzzinna‎, 28-09-2008
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 8,130
  22-04-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Rregulla tė reja nė gardėrobė

  Started by *deliza*‎, 18-09-2008
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 3,179
  18-09-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Katėr ngjyrat e flokėve qė i shkojnė kujtdo

  Started by Natta‎, 6 Dite me Pare
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 23
  6 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 141
  18-05-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Kapelet

  Started by Loyalty‎, 08-04-2018
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 64
  08-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. 10 trendet qė e modės pėr vitin 2018

  Started by Natta‎, 07-03-2018
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 217
  07-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Zuhair Murad Over the Years

  Started by NeVertiti‎, 28-01-2016
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 906
  03-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 165
  17-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Meshkujt pėlqejnė tė brendshmet e zeza

  Started by E3‎, 13-02-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 36
  • Shikime: 8,163
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Lingeri, me ngjyra dhe joshese

  Started by elbruna‎, 09-04-2010
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,853
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Rrobat qė mbulojnė defektet tona

  Started by NeVertiti‎, 27-03-2017
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 373
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 18 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •