Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 18 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 359

Forum: Veshje dhe Aksesorė

Moda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesorė, canta , kapele e syze etj...

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: MoDa Styles..!!

  Started by Arfenilla‎, 12-11-2013
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 61
  • Shikime: 13,269
  14-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Shopping...

  Started by Legally_Sweet‎, 26-11-2011
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 3,410
  10-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Cool Teme NgjitėsE Ngjitėse: Syze dielli...

  Started by braziljania‎, 25-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 31
  • Shikime: 12,883
  10-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Parfumet

  Started by Schila‎, 19-07-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 111
  • Shikime: 16,417
  03-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vogue Paris..!!

  Started by NeVertiti‎, 12-09-2013
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 3,211
  01-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Koleksion ēantash

  Started by braziljania‎, 23-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 5,966
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Intimet joshėse !

  Started by PiNkY‎, 14-04-2014
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 61
  • Shikime: 12,829
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Sandale dhe Kepuc..........

  Started by Arfenilla‎, 02-06-2012
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 54
  • Shikime: 16,755
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fustani i zi nuk "vdes" kurrė!

  Started by sweetzzinna‎, 16-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 41
  • Shikime: 38,648
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Sondazh Teme NgjitėsE Ngjitėse:Sondazh: Takat e larta

  Started by sweetzzinna‎, 09-10-2009
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 3,053
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Aksesoret dhe shumellojshmeria e tyre..!!

  Started by NeVertiti‎, 20-02-2012
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 3,032
  18-04-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Linzheria- cfare i pershtatet trupit tend!

  Started by sweetzzinna‎, 27-08-2008
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 2,792
  25-11-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Si te masesh numrin e sutjenave !

  Started by sweetzzinna‎, 28-09-2008
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 8,925
  22-04-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Rregulla tė reja nė gardėrobė

  Started by *deliza*‎, 18-09-2008
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 3,230
  18-09-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Kepuce me/pa taka ?

  Started by inushja2‎, 18-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 59
  • Shikime: 13,507
  26-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Test per veshjen tuaj

  Started by ymer‎, 12-08-2008
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 2,213
  10-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 130
  16-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 213
  18-05-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Kapelet

  Started by Loyalty‎, 08-04-2018
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 100
  08-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. 10 trendet qė e modės pėr vitin 2018

  Started by Natta‎, 07-03-2018
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 348
  07-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Zuhair Murad Over the Years

  Started by NeVertiti‎, 28-01-2016
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 1,027
  03-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Meshkujt pėlqejnė tė brendshmet e zeza

  Started by E3‎, 13-02-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 36
  • Shikime: 8,361
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 18 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •