Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 16 nga 16
 1. #1
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,458
  Forca e Rrespektit
  3405

  Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

  Debat ndermjet Profesor Husamedin Abazit, Burdushit (Qe ben magji), dhe nje psikiatres (emri spo me kujtohet).

  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 2. #2
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,474
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4469

  Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

  Un nje gje nuk jam duke e kuptuar,,,, me keta njerz se vizitojn nje te ashtuqujtu mjek! Si ka mundesi njeri me pak logjik se posedon(them pikrisht per ata njerz se kerkojn ndime till)ti besojn nje sherimi qe vjen nga asgjeja?keto bestytny vetem romet kan dit i bejn , jo dheu i varrezave jo uji i te vdekurit, jo energji qe vjen nga hena ..,, un habitem si nuk mendojn se keto "sherime''behen vetem per perfitime, pra ky egjiptasi burdushi i vjedhe hapur njerzit .

  KET NJERI DUHET URGJENTISHT TA SHPIEN NE QMENDURIN
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Deuid
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Kosove
  Mosha
  29
  Postime
  2,402
  Forca e Rrespektit
  268

  Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

  Burdushi eshte MAGJUP me prejardhje ! Eshte nga Lipjani , me saktesishte katunar e kam per fate te keq . Po, KTV dhe mediat ne pergjethesi sic po shifet po i sherbejne Burdushave , Djajeve e Jobesimtareve . Keto media te cilat jane aktualisht ne vendet tona , jane vetem ne deme te popullit . Populli asgje hajr prej tyre nuk ka .....
   

 4. #4
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i gafi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ne shtepi
  Mosha
  39
  Postime
  2,579
  Forca e Rrespektit
  103

  Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

  jo vella deuid mos u ngut me dhene kete koment, ndoshat ktv nuk eshte per tu livdu por ne kete rast nuk i ka sherby ketij personi por i ka tregu popullit qe sja vlen me shku te njerez te till. te kisha sygjeru me shiku emisionin dhe besoj qe do te ndrrosh mendje

  18 : 27. Lexo ēka tė ėshtė shpallur ty nga libri i Zotit tėnd! Nuk ka kush qė mund t'i ndryshojė fjalėt e Tij dhe pos Tij, nuk mund tė gjesh strehim.
  18:29. E ti thuaj: “E vėrteta ėshtė nga Zoti juaj, e kush tė dojė, le tė besojė, e kush tė dojė, le tė mohojė. Ne kemi pėrgatitur pėr jobesimtarėt zjarr qė muret e tij (tė flakės) i rrethojnė ata, e nėse kėrkojnė shpėtim, ndihmohen me njė ujė si katran qė pėrzhit fytyrat. E shėmtuar ėshtė ajo pije, e vend i keq ėshtė ai”.

 5. #5
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Deuid
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Kosove
  Mosha
  29
  Postime
  2,402
  Forca e Rrespektit
  268

  Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

  Citim Origjinale Postuar nga gafi Shfaq Poten
  jo vella deuid mos u ngut me dhene kete koment, ndoshat ktv nuk eshte per tu livdu por ne kete rast nuk i ka sherby ketij personi por i ka tregu popullit qe sja vlen me shku te njerez te till. te kisha sygjeru me shiku emisionin dhe besoj qe do te ndrrosh mendje
  S'kam cka te nderroj mendje o Gafi . Burdushi , nuk eshte hera e pare qe thirret ne KTV , per ti ju bere reklam njerezeve te cilet jane injorant dhe te pa udhezuar . Te Burdushi , ti dhe une nuk shkojna , por shkon ai qe nuk e njehe Zotin dhe qe eshte injorant .E Programet e tilla me Burdushin jane rekalme televizive per ''biznesin e burdushit'' , dhe eshte e verete se , kogja i ndihemojne atij per pacienta me keto emisone ! Burdushi e ka vendin ne Burg , jo ne Programe Televizive , qe rekalmohet nje JAVE TE TERE !

  A more vella , une kur flas , nuk ja futi kote jo . Une shikoi a kam baze per te folur , E tani flas ! E ajo qe Hoxha , e lene ''kacavjerr'' burdushin , eshtE ceshtje tejter . Dhe a e shikove , se si ju drejtua Hoxha gazetarit , se pse nuk e kane lajmruar per cfare eshte tema etj etj.

  ''Prap mbetem ne tersi ne thenjet e me hereshme , dhe nuk nderroj mendje Gafi !''
   

 6. #6
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i gafi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ne shtepi
  Mosha
  39
  Postime
  2,579
  Forca e Rrespektit
  103

  Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

  Citim Origjinale Postuar nga Deuid Shfaq Poten
  S'kam cka te nderroj mendje o Gafi . Burdushi , nuk eshte hera e pare qe thirret ne KTV , per ti ju bere reklam njerezeve te cilet jane injorant dhe te pa udhezuar . Te Burdushi , ti dhe une nuk shkojna , por shkon ai qe nuk e njehe Zotin dhe qe eshte injorant .E Programet e tilla me Burdushin jane rekalme televizive per ''biznesin e burdushit'' , dhe eshte e verete se , kogja i ndihemojne atij per pacienta me keto emisone ! Burdushi e ka vendin ne Burg , jo ne Programe Televizive , qe rekalmohet nje JAVE TE TERE !

  A more vella , une kur flas , nuk ja futi kote jo . Une shikoi a kam baze per te folur , E tani flas ! E ajo qe Hoxha , e lene ''kacavjerr'' burdushin , eshtE ceshtje tejter . Dhe a e shikove , se si ju drejtua Hoxha gazetarit , se pse nuk e kane lajmruar per cfare eshte tema etj etj.

  ''Prap mbetem ne tersi ne thenjet e me hereshme , dhe nuk nderroj mendje Gafi !''

  mire e ke besa vella se na kur folim ia fusim kot dhe flasim pa baze,por ama nga dy te keqija muslimani e zgjedh me te voglen. desha te shtoj edhe diqka tjeter por meqe te kam vella musliman spo zgjas me shume. ma ban hallall qe te citova.

  18 : 27. Lexo ēka tė ėshtė shpallur ty nga libri i Zotit tėnd! Nuk ka kush qė mund t'i ndryshojė fjalėt e Tij dhe pos Tij, nuk mund tė gjesh strehim.
  18:29. E ti thuaj: “E vėrteta ėshtė nga Zoti juaj, e kush tė dojė, le tė besojė, e kush tė dojė, le tė mohojė. Ne kemi pėrgatitur pėr jobesimtarėt zjarr qė muret e tij (tė flakės) i rrethojnė ata, e nėse kėrkojnė shpėtim, ndihmohen me njė ujė si katran qė pėrzhit fytyrat. E shėmtuar ėshtė ajo pije, e vend i keq ėshtė ai”.

 7. #7
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,268
  Forca e Rrespektit
  11349

  Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

  Edhe kjo video nje ore.
  Ca ndodh ketu ka mundesi kush te ma thoje me fjale te varfera
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 8. #8
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kila
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Sa ktu atje ..
  Mosha
  23
  Postime
  2,863
  Forca e Rrespektit
  3699

  Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

  E kam pa te Zone e lire ma ka fut friken ne palc . sharlatan :@ Njeriu qe ka sfidon Djallin
  I love ... I believe ....

 9. #9
  Nada é por acaso! fv Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Forca e Rrespektit
  2045

  Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Edhe kjo video nje ore.
  Ca ndodh ketu ka mundesi kush te ma thoje me fjale te varfera

  Ky Bordushi,Flet per punen qe ben me magjine e zez njeri qe i sherben djallit dhe pretendon se ju ndihmon njerzve dhe ''sherojin'' nga magjite zeza, e shume semundje qe sjan te sherushme ky pretendon se kaarritti sheroji ,,dmth eshte nje nga ata njerz qe eshte pjes e Iliminatit!
  Besoji se di cka dmth Iluminati?!!
  Wherever you stand, be the soul of that place.


 10. #10
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kila
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Sa ktu atje ..
  Mosha
  23
  Postime
  2,863
  Forca e Rrespektit
  3699

  Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Edhe kjo video nje ore.
  Ca ndodh ketu ka mundesi kush te ma thoje me fjale te varfera
  ky budrushi esht hoxh mjek popullor qe sheron njerezit qe semuren nga mendja qe shofin halucinacione sipas tij atyre njerezve u ka hyre djalli ne trup . dhe ky e nxjerr nepermjet disa fjaleve lutjeve dhe zjarrit . ky thot qe djajt kan arrit sa 75% e njerezimit dhe ne nuk i shohim ai i shikon kan trupin dhe peshen e nje femije 12 13 vjec kur gjej mundesin futen ne permjet shpatulles dhe bej qe njeriu mos te jete ne vete te shofe halucinacione dhmth cmendet . sipas tij djajt rrin ne errta kan qef te krijojne frike dhe ne kto momente futen brenda njerezve dhe kto nuk kishin qef dritat elektricitetin .
  I love ... I believe ....

 11. #11
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,345
  Forca e Rrespektit
  8257

  Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

  Magjia e zeze eshte e perhapur ne tere boten, Perendim, jug, veri e lindje, ku me pak e ku me shume.

  Une per vete besoje se me se shumti kan suksese tek njerezit qe kan jo stabilitet psikik e mendor. Kam pershtypjen se njerezit qe mirren me kete pune kane nje lloj aftesie te bidnin nje kategori njerezish dhe disi ua lehtesojne shpirtin.

  Por qe eshte e perhapur nuk se eshte vetem ke ne.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 12. #12
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i gafi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ne shtepi
  Mosha
  39
  Postime
  2,579
  Forca e Rrespektit
  103

  Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

  Citim Origjinale Postuar nga Kila Shfaq Poten
  ky budrushi esht hoxh mjek popullor qe sheron njerezit qe semuren nga mendja qe shofin halucinacione sipas tij atyre njerezve u ka hyre djalli ne trup . dhe ky e nxjerr nepermjet disa fjaleve lutjeve dhe zjarrit . ky thot qe djajt kan arrit sa 75% e njerezimit dhe ne nuk i shohim ai i shikon kan trupin dhe peshen e nje femije 12 13 vjec kur gjej mundesin futen ne permjet shpatulles dhe bej qe njeriu mos te jete ne vete te shofe halucinacione dhmth cmendet . sipas tij djajt rrin ne errta kan qef te krijojne frike dhe ne kto momente futen brenda njerezve dhe kto nuk kishin qef dritat elektricitetin .
  jo kila nuk eshte hoxhe dhe ska te beje fare me hoxhallar ky

  18 : 27. Lexo ēka tė ėshtė shpallur ty nga libri i Zotit tėnd! Nuk ka kush qė mund t'i ndryshojė fjalėt e Tij dhe pos Tij, nuk mund tė gjesh strehim.
  18:29. E ti thuaj: “E vėrteta ėshtė nga Zoti juaj, e kush tė dojė, le tė besojė, e kush tė dojė, le tė mohojė. Ne kemi pėrgatitur pėr jobesimtarėt zjarr qė muret e tij (tė flakės) i rrethojnė ata, e nėse kėrkojnė shpėtim, ndihmohen me njė ujė si katran qė pėrzhit fytyrat. E shėmtuar ėshtė ajo pije, e vend i keq ėshtė ai”.

 13. #13
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kila
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Sa ktu atje ..
  Mosha
  23
  Postime
  2,863
  Forca e Rrespektit
  3699

  Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

  Citim Origjinale Postuar nga gafi Shfaq Poten
  jo kila nuk eshte hoxhe dhe ska te beje fare me hoxhallar ky
  gabimi ime
  I love ... I believe ....

 14. #14
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,268
  Forca e Rrespektit
  11349

  Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

  Une kam pas nje hoxhe afer meje edhe bejne keshtu magjira
  Vinin edhe vijne akoma njerez edhe nga Shkodra, ama ky beri nje vile 3 kateshe, e cuni kur ne iknim ne shkolle
  sdinim mire ca ish makina :p kish X5.
  Edhe me vertete thonin qe dinte biles i tregonte edhe endrrat qe kishte pare :p

  Edhe pse e nxori Fiks Fare
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 15. #15
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,795
  Forca e Rrespektit
  3191
  As qe e pash videon..por keshtu hoxhallaresh mashtrues qe perfitojn nga halli tjetrit,ka sa te duash
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 16. #16
  VIP fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,738
  Forca e Rrespektit
  987
  Ėshtė shumė interesant, se kur njeriu vetėm kur sėmuret "psiqikisht" ka tė bėjė mė
  magji (sehire)...
  E vetmja mėnyrė qė bestytnia tė luftohet ėshtė qė ajo
  tė mos besohet.
  Sikur njeriu tė kishte prejardhje nga majmuni, sot majmunėt nuk do tė ekzistonin!!!
  Ēka thyhet, vetėm flaka e ngjet!
  Para se tė merresh me mjekrrėn e tjetėrkujt mendo sė pari sa libra ke lexuar !

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Magjia e zeze dhe ndikimi i saj
  Nga braziljania ne forum Fenomene paranormale
  Pergjigje: 71
  Postimi i Fundit: 25-09-2016, 20:24
 2. Kapri dhe magjia e tij
  Nga E3 ne forum Turizmi
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-02-2012, 14:27
 3. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-02-2012, 04:51
 4. Magjia e zezė, “arma” e fundit e Gedafit
  Nga BoOoMBaStiCk ne forum Aktualiteti botėror
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-07-2011, 14:35

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •