Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 30
 1. #1
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,616
  Forca e Rrespektit
  3469

  (SHOKUESE) - Prifti godet me shuplake foshnjen gjate pagezimit

  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 2. #2
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,996
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Ju thaft dora jarebi !
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 3. #3
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,952
  Forca e Rrespektit
  5069
  deri ne rreze!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,512
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11800
  hahahahahahahaha,prift i marre. Mire qe ja ka marre i jati nga dora.
  Kshu eshte kur njerzimi i jep statusin po nje tjeter njeriu per ta bekuar. eh marrezi.
   

 5. #5
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,952
  Forca e Rrespektit
  5069
  te ishte krezmimi e kuptoj por ne ket video ngjan vertet e cuditeshme
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 6. #6
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,365
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Qa leshin bente ai baba xhani aty qe si futet shkelma ketij plakaruqi.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 7. #7
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,616
  Forca e Rrespektit
  3469
  Nje pyetje te shkurter kam ! A eshte patjeter pagezimi (perfshire ne te gjitha sektet), apo mundet edhe pa te ?
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 8. #8
  u tmerrova me kto vidio femijesh. dje pashe 1 me dadon qe i gjunte me grushta fmise 2 vjec, sot ky. Ama do ket ndonje problem me priftin qe s'mbush shume. Sbesoj tket lidhje me ritin e pagezimit
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 9. #9
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,512
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11800
  Citim Origjinale Postuar nga Loverboy Shfaq Poten
  Nje pyetje te shkurter kam ! A eshte patjeter pagezimi (perfshire ne te gjitha sektet), apo mundet edhe pa te ?
  Une jam katolike,sjam pagezuar kurre.
  Gjithesesi ne baze te riteve te fese se krishter,duhet te pagezohesh pasi keshtu behesh e /i pranuar para zotit dhe religjionit te fese sigurisht.
  Ne te kundert nuk je i pranuar per ne jeten e pertejme,shpirti pnevma. Kete te fundit e sigurt sjam por keshtu e di,ne mos gaboj.
   

 10. #10
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,616
  Forca e Rrespektit
  3469
  Flm Nevi !
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 11. #11
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,952
  Forca e Rrespektit
  5069
  Citim Origjinale Postuar nga Loverboy Shfaq Poten
  Nje pyetje te shkurter kam ! A eshte patjeter pagezimi (perfshire ne te gjitha sektet), apo mundet edhe pa te ?
  po loverboy nje i krishtere qe te jete i tille pagezohet.. ( skuptova ate sektet...)
  po nuk u pagezove nuk i perket atij besimi ..
  psh nevi tha jam katolike, por sjam e pagezuar .... pra nevi nuk eshte katolike mund ti perkas nje familje katolike por ajo nuk eshte.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 12. #12
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,616
  Forca e Rrespektit
  3469
  Obobobo ! Nevi, e lexove apo nuk con peshe kjo :p

  p.s.

  Per sekte e kisha fjalen shume e thjeshte. Psh martesa e prifterinjeve. Jo tek cdo grup/sekt eshte e lejuar, ndaj u nisa nga kjo, me pyetjen se mos kane dallim edhe tek pagezimi, sdq flm per pergjigjen, kete nuk e kisha pas ditur.
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 13. #13
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,512
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11800
  Citim Origjinale Postuar nga Loverboy;998605[B
  ]Obobobo ! Nevi, e lexove apo nuk con peshe kjo :p[/B]

  p.s.

  Per sekte e kisha fjalen shume e thjeshte. Psh martesa e prifterinjeve. Jo tek cdo grup/sekt eshte e lejuar, ndaj u nisa nga kjo, me pyetjen se mos kane dallim edhe tek pagezimi, sdq flm per pergjigjen, kete nuk e kisha pas ditur.

  E dija ore ,e dija, hahahaha cte bej. Do rri pa Fe. Se skam ndermend me u pagezu nojhere.
   

 14. #14
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,952
  Forca e Rrespektit
  5069
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  E dija ore ,e dija, hahahaha cte bej. Do rri pa Fe. Se skam ndermend me u pagezu nojhere.
  ti nevi e di qe kur pagezohesh te falet cdo mekat ndaj po pret ti :p
  ps. nevi mos lexo ate pjesen obobo se do te na ngaterroj loverboy ( shaka kjo se e di qe si behet qefi te shikoj debate mes nesh)
  Heren e fundit u redaktua nga jana80; 22-06-2018 ne 12:50.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 15. #15
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,512
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11800
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  ti nevi e di qe kur pagezohesh te falet cdo mekat ndaj po pret ti :p
  hahahahahahaha,thuaaa?!
  E ke gjeteee!!
  Diku aty nga pleqeriaaa shohim e bejme.
   

 16. #16
  Dhe dicka qe ma ka treguar 1 shok i klases uruguajli. Ne uruguaj tha po nuk qe pagezuar s'mund te martohesh ne kishe, edhe nese i perket atij besimi.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 17. #17
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,952
  Forca e Rrespektit
  5069
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahahaha,thuaaa?!
  E ke gjeteee!!
  Diku aty nga pleqeriaaa shohim e bejme.
  e gjej ndonjeher edhe une..
  por nganjeher ato qe jan ateist kur nisin te besojne besojne shume me shume.. ja persh shen agostino ..nga nje i pafe nje kritik ..imoral ... me nosjen e besimit u be aq besimtar sa arriti te behej shejt dhe filozof i kishes...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 18. #18
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,952
  Forca e Rrespektit
  5069
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Dhe dicka qe ma ka treguar 1 shok i klases uruguajli. Ne uruguaj tha po nuk qe pagezuar s'mund te martohesh ne kishe, edhe nese i perket atij besimi.
  e vertet eshte edhe kjo soul.. por sdi cjan ca klausola kur njeri sesht i besimit tone sdi si funksionon por di qe behen...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 19. #19
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,818
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  E dija ore ,e dija, hahahaha cte bej. Do rri pa Fe. Se skam ndermend me u pagezu nojhere.
  Rri se do te kapi e ty prifti grek te te perplasi per muri
  Tmerr ,po ju thafte dora atij babait qe se mbyti aty te uji bekuar...kafsheri
   

 20. #20
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,512
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11800
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Rri se do te kapi e ty prifti grek te te perplasi per muri
  Tmerr ,po ju thafte dora atij babait qe se mbyti aty te uji bekuar...kafsheri
  hahahahahaha,jane Ortodoks mi,po u pagezova duhet prift i krishter.
  Xhanem aty e aty jane si fe,por qe.
   

 21. #21
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,818
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahaha,jane Ortodoks mi,po u pagezova duhet prift i krishter.
  Xhanem aty e aty jane si fe,por qe.
  Mos u pagzo e je ok
   

 22. #22
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,365
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  ti nevi e di qe kur pagezohesh te falet cdo mekat ndaj po pret ti :p
  ps. nevi mos lexo ate pjesen obobo se do te na ngaterroj loverboy ( shaka kjo se e di qe si behet qefi te shikoj debate mes nesh)
  He, he si duhet mu la prej mekateve??
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 23. #23
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,952
  Forca e Rrespektit
  5069
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  He, he si duhet mu la prej mekateve??
  mos me bere apo thene ate qe sdo te te bejn apo te te thone o kitrra ska formule te re... e njejta gjithmone po funksionale
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 24. #24
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,846
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Kam mundesi te jet ndonje montazh..perndryshe se besoj se mund te ndodhin gjera tilla...ai i ashtu qujturi prift edhe po mundohet ti mbyll gojen femijes..ose mund te jet kamer e fsheht.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 25. #25
  Pse i pergjithesoni gjerat kete skuptoj ?

  Rasti ska nevoje per komemt pasi duiet qe nuk eshte normale!
   

 26. #26
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,372
  Forca e Rrespektit
  1514


  ………………………

  ………….
  Heren e fundit u redaktua nga Violetta; 23-06-2018 ne 14:45.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 27. #27
  Freedom fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,040
  Forca e Rrespektit
  903
  Prinder budallenj,me qen un jo prift po edhe vet putinni e kisha kap nshpulla e ngrushta.
   

 28. #28
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,372
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  Prinder budallenj,me qen un jo prift po edhe vet putinni e kisha kap nshpulla e ngrushta.

  haha, na frikon edhe neve ne Forum...…

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 29. #29
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,766
  Forca e Rrespektit
  2293
  Me bene pershtypje prinderit budallenj ne k'te rast... jo plakushi, sevete mosha ben te sajen.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 30. #30
  Freedom fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,040
  Forca e Rrespektit
  903
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  haha, na frikon edhe neve ne Forum...…
  Tbt u acarova kur pash videon,zoti mfalt nqs e kam gabim.
  Po tkisha qen unn prindi,ii kisha fut durt nfyt.
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •