Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 2 nga 2
 1. #1
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555

  Vetėm kjo video ėshtė mė e mirė se ajo e martesės suaj

  Njė video e jashtėzakonshme pėr procesin e lindjes ėshtė duke qarkulluar nė rrjetet sociale.

  Afėrsia e ēiftit para lindjes, emocionet e nėnės, dhimbja e saj dhe mė e veēanta: Pėrkrahja e jashtėzakonshme qė merr nga bashkėshorti i saj.

  Ky i fundit nuk i pėrmban lotėt kur sheh fėmijėn e tij tė dal nga trupi i tė dashurės. Njė ndjenjė e jashtėzakonshme. /Gazeta Shneta/
   

 2. #2
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,074
  Forca e Rrespektit
  4216
  Ma kujtoi kete reklame. Nuk ben te mos shikohet. Lol

  I walk slowly, but I never walk backward

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •