Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 11 nga 11 I parėI parė ... 234567891011
Duke shikuar rezultatet 301 ne 311 nga 311
 1. #1
  Marakli Krapit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Quku
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,540
  Post Thanks / Like fv
  Blog Entries
  3
  Forca e Rrespektit
  2502

  Video nga Facebook

  { "embed_html": "" }
  (Æ`*•.ø♥La Ilahe Ilallah Muhammeden ReesulAllah ♥ø.•*“Æ)
  Mendume se barku mbushet,
  Me mish e makarona,
  Kjo ishte lumtunia.!
  Dikur, andrrave tona...

 2. #301
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,194
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  8310
  { "embed_html": "" }
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 3. #302
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  5555
  { "embed_html": "" }

  Dashuria..eshte ura midis jush dhe pjeses tjeter.!
   

 4. #303
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  5555
  { "embed_html": "" }
   

 5. #304
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  5555
  { "embed_html": "" }

  Po c'tu desh ty mo i uruar
   

 6. #305
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  34,743
  Post Thanks / Like fv
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  { "embed_html": "" }
   

 7. #306
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  34,743
  Post Thanks / Like fv
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  { "embed_html": "" }
   

 8. #307
  VIP fv Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  10,036
  Post Thanks / Like fv
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  650
   

 9. #308
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  34,743
  Post Thanks / Like fv
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  C"dashuriii...


  { "embed_html": "" }
   

 10. #309
  VIP fv Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  10,036
  Post Thanks / Like fv
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  650
   

 11. #310
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,837
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  5978
  { "embed_html": "" }
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 12. #311
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,468
  Post Thanks / Like fv
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5194  Une jam nga Lushnja.
  Hajde Vloraaa
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

Faqja 11 nga 11 I parėI parė ... 234567891011

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •