Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 10 12345678910 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 183

Forum: Video humoristike

 1. Emotional Babys :)

  Started by Violetta‎, 31-10-2013
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 866
  23-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Humori Shqiptar nder vite

  Started by Quku‎, 13-06-2011
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 4,280
  23-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Macet

  Started by E3‎, 19-01-2014
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 980
  23-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Video humoristike

  Started by toni007‎, 22-03-2009
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 96
  • Shikime: 9,212
  28-07-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Foto humoristike

  Started by TIGRI‎, 06-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 39
  • Shikime: 10,749
  31-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,029
  18-08-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Rrena dhe Shqiptart

  Started by Lauri‎, 08-05-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 471
  08-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Goditje, drejtė e nė kokė

  Started by Vvetoni‎, 20-11-2014
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 1,212
  21-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Shen Valentini Hahaha (VIDEO)

  Started by Loverboy‎, 13-02-2014
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 1,613
  14-02-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 1,582
  08-02-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Smile Kamera e fshehur

  Started by Violetta‎, 28-07-2013
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 1,155
  07-01-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Si te flasim me bukuroshe (VIDEO)

  Started by Loverboy‎, 04-11-2013
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 772
  04-11-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Cka eshte fusnota? :)

  Started by Violetta‎, 17-10-2013
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 988
  17-10-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Kamera e fshehur (perfundon tragjike)

  Started by Violetta‎, 17-10-2013
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 949
  17-10-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Gjat nje aksioni policor ne Fier

  Started by cent‎, 27-09-2013
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 813
  27-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Nusja e Tetovės

  Started by Violetta‎, 24-09-2013
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 943
  24-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Lightbulb Reklama interesante!

  Started by ricky_ch‎, 02-11-2011
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,480
  31-08-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 10 12345678910 E FunditE Fundit
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •