Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 5 nga 5
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,925
  Forca e Rrespektit
  1058

  Lightbulb Plagiatura - Kėngėt e kopjuara....

  Sīkur tė ishte lehtė, tė gjithė do tė bėheshim artistė e kėngėtarė.
  Ja qė ka tė atillė qė me ēdo kusht duan tė ngriten me mundin e tjetėr kujt,
  sillini ju lutem kėngėt qė mendoni se janė tė kopjuara. Ju falmenderit.
  Ah s'ikur bukuria tė simbolizonte menēurinė?!?!
  Prindėrit janė tė bezdisshėm nga se janė tė programuarė si tė tillė: dashuri e pa fund!
  Pėr t'i kuptuarė prindėrit, sė pari duhesh kuptuarė jetėn !

 2. #2
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,925
  Forca e Rrespektit
  1058
  Pėr fillim njė kėngė tė Lindon Camajt, Vallja e malsisė, dhe kėnga e ngjajshme nė arabisht:
  Ah s'ikur bukuria tė simbolizonte menēurinė?!?!
  Prindėrit janė tė bezdisshėm nga se janė tė programuarė si tė tillė: dashuri e pa fund!
  Pėr t'i kuptuarė prindėrit, sė pari duhesh kuptuarė jetėn !

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,925
  Forca e Rrespektit
  1058  Ah s'ikur bukuria tė simbolizonte menēurinė?!?!
  Prindėrit janė tė bezdisshėm nga se janė tė programuarė si tė tillė: dashuri e pa fund!
  Pėr t'i kuptuarė prindėrit, sė pari duhesh kuptuarė jetėn !

 4. #4
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,385
  Forca e Rrespektit
  3404  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 5. #5
  jam me cel por do sillja krejt kenget e sinan hoxhes
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •