android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 5 nga 5
 1. #1
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Lightbulb Plagiatura - Kėngėt e kopjuara....

  Sīkur tė ishte lehtė, tė gjithė do tė bėheshim artistė e kėngėtarė.
  Ja qė ka tė atillė qė me ēdo kusht duan tė ngriten me mundin e tjetėr kujt,
  sillini ju lutem kėngėt qė mendoni se janė tė kopjuara. Ju falmenderit.
  Sikur njeriu tė kishte prejardhje nga majmuni, sot majmunėt nuk do tė ekzistonin!!!
  Ēka thyhet, vetėm flaka e ngjet!
  Para se tė merresh me mjekrrėn e tjetėrkujt mendo sė pari sa libra ke lexuar !

 2. #2
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Pėr fillim njė kėngė tė Lindon Camajt, Vallja e malsisė, dhe kėnga e ngjajshme nė arabisht:
  Sikur njeriu tė kishte prejardhje nga majmuni, sot majmunėt nuk do tė ekzistonin!!!
  Ēka thyhet, vetėm flaka e ngjet!
  Para se tė merresh me mjekrrėn e tjetėrkujt mendo sė pari sa libra ke lexuar !

 3. #3
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu
  Sikur njeriu tė kishte prejardhje nga majmuni, sot majmunėt nuk do tė ekzistonin!!!
  Ēka thyhet, vetėm flaka e ngjet!
  Para se tė merresh me mjekrrėn e tjetėrkujt mendo sė pari sa libra ke lexuar !

 4. #4
  Super Moderator

  User Info Menu
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 5. #5
  oNcE...

  User Info Menu

  jam me cel por do sillja krejt kenget e sinan hoxhes
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •